Formula 1

  1. kako te bre ne mrzi premijer ligu da pratis?

    kakvo je to pitanje?

  2. Ne pratimo samo vas manipulisemo jako opaaaa heheehuahua

  3. Sad obj jeste formula dosadna do jaja bukv zabava za nubove

  4. Svaki novaxov mec > 70-80 krugova 250kmh ko moron

  5. ljuto trolovanje sve da bi na kraju spomenuo da licis na novaka, no ty, propusticu diskusiju

    celt gledaj ovog ludaka ako nisam ranije delio ovde, prica sa british akcentom skoro kao melk xd

    https://www.youtube.com/@Rocketpoweredmohawk

  6. Kako se Oskar israo gospodski na Maksovu treću titulu, kakvi kiseli osmesi na onom polu-podijumu, dobro - kapiram da Maksa zabole tukidid što nije bio prvi, ali Lando je bio prekiseo, zato plaćam premium pretplatu, da mogu da gledam te prekisele njuške.

  7. ukljucio sam se na 16. krugu, nista mi nije jasno sta se dogadja u ovoj trci po rasporedu vozaca.

    i to ne samo sto nisu u box isli.

    sto obaveza za box?

  8. Obavezni boksovi, linije prelazenja, sta se bre dogadja ovde?

  9. Jel ovo namerno sa linijama rade da bude zanimljivije kao, ne kapiram.

    U sred pustinje su, peska bar imaju dovoljno da nasipaju pored da automatski regulise prelaske preko linije

  10. Takodje, bas htedoh da postavim pitanje ovo za boks obavezu, ne kontam nista

  11. Jos juce su nasli neki problem na gumama i nisu sigurni da li gume mogu da izdrze odredjen br krugova tako da su 3 pit stopa mandatory i valjda ne mozes na 1 gumama vise od 25 krugova da odvezes, nisam bas ispratio sa 100% konc ali taj neki raduljica sto se kaze

  12. Sto neke staze imaju ovo track limits, jebavanje, kazne, gluposti, a druge ne, teraj kolko oces preko linije?

    Zasto bre rade to?

  13. Zato sto f1 gola kurcina sto se pravila tice vec godinama

  14. ukljucio sam se na 16. krugu, nista mi nije jasno sta se dogadja u ovoj trci po rasporedu vozaca.

    Koji si weekend warrior… ja sam propustio samo jednu trku uživo od Doningtona osamdespete, a to je bila Imola devedesčetvrte, kad su pogjinuli Racenberger i onaj Brazilac… bio na avionu a tad jedva da je bilo interneta na Zemlji.

  15. Ko je gledao Bathurst 1000 ja sam gledao

  16. Gledala sam s koma plava

    Ali koliko su f1 vozaci postali mekani kme kme vrucr je ne mogu da se trkam, vlazno je, suvo je toplo je brzo je sporo je pa najbolje da sad primaju milione a da se oni trkaju u f1 kapiram i tu bi ih stolica zuljala

  17. Samo da dodam da mi se svidja kako je camuga samu sebe izbacila iz trke jos u prvom krugu, kmecavac ogavni

  18. gnusni reptil siktavac

  19. camuga samu sebe izbacila iz trke jos u prvom krugu

    da i jos je krenuo da kmeci kao nije on kriv ali nakon toga kad je dobro razmislio izjavio je: ja sam 100% kriv

    dobro razmislio = setio se da je on na gotovo identican nacin izbacio onomad maxa u silverstonu