Prijava

znam znam, naucice i mazepin da bude prosecan vozac jer jebi ga, moras da naucis ako vozis, a mladi su.

opet, verovatno je da su zauzeli mesto nekom mladjem hamiltonu i verstapenu koji bi bili vrhunski a ne prosecni vozaci na svom piku.

Brt sta znaci cedsplenuje il sta vec?

Po srpski, unistava timske kolege od kad je dodao u f1

za mazepina mi najbolje bilo poredjenje u monaku kad na onom radiju objasnjava sumaheru nesto tipa m1 strat 3 kurac palac i on se dogovara sta da radi i to, onda mazepinu isto a on odgovara nesto na foru "monako je jbt, nemam kad vremena da promenim" :)

hahaha da mislim da se ovaj nasmejao kad je video sa kakvom budalom ima posla i da je Mazepin pitao “sta se smejes” kakav blam

najsmesnije sa njegovim timskim radiom je bilo nesto ne znam ni na kojoj stazi ni sta, nesto jede govna na radiju i samo cujes lika sa nemackim akcentom "günther hier, shatup!". Taj gunter vlasnik Has tima.

On nije vlasnik, on je neki tu vrag tipa ko Horner ili Wolf mislim, tako nesto, vlasnik se bas preziva Haas

Ima klip gde je Gunter poklonio Nikiti neku igracku automobila i kao u fazonu “evo ti igraj se sad mozes da se okreces do mile volje” sprda ga jer je Nikita tipa na prvih 10 trka 11 puta zavrsio u pesku

ono, naucice i mazepin da vozi, sve je bolji realno, daleko je on od amatera kojim ga pretstavljaju. nije da vozi mercedes, nego vozi ubedljivo najveci krs trenutno u F1.

bem li ga, kad pogledas kako od mladjih kategorija, sto deca bivsih vozaca, sto milijarderi upadaju u najbrze automobile, i guraju do f1, ponekad moras da skines kapu hamiltonu, pre sumaheru, prostu, fincima uglavnom i ostalo sto iz radnickih porodica izguraju do najbrzeg bolida u F1 i preko malo losijih vozila u mladjim kategorijama, posto ovi brzi rezervisani za ove povlascene.

Da upravo vezano za Mazepina, ja sam bas neki dan pricao sa ortakom i on kaze “ovaj sumaherov sin veze nema uvek medju zadnja dva”, reko brt lik vozi ubedljivo najgori bolid na gridu sta ocekujes, a on u fazonu “ne znam ja ako si toliko dobar pokazi se”, ljudi su i dalje u fazonu hah Sena bi se u Haasu borio za podijum.

Isto vazi i za Nikitu, kako sezona odmice sve je bolji, ko zna mozda sledece godine bude skroz korektan, svakako ima kredita zbog caleta.

Skidam ja kapu Hamiltonu ali i dalje je govno

Ma Hamiltonu zelim da pojede govno od Rasnog eto

Najzdravije govno ikada

haha pa nemoyte i ovde prizivati TO..

Hamilton 10 mesta kazne na startu zbog promene motora, (samo 10 jer je promenio samo deo sa unutrašnjim sagorevanjem). Sainc zamenio ceo motor pa startuje poslednji.
Ferari odličan na treningu.
RB i Alfa tauri imaju specijalnu grafiku na bolidima u čast Honde, jer ova trka zamenjuje otkazanu VN Japana ove godine.

Chevu, uvod u trku ko kad ga Milojko Pantic improvizuje uz rakiju. Sad mora gledam u nedelju, posto danas ne mogu kvalifikacije :)

Inace sto u cast Honde - povlace se iz F1 da “ulazu u obnovljive tehnologije”, tj mislim da su odlucili da idu all in u baterije, pa im F1 ne ide uz pricu sad. Ne znam sta im ostalo, al recimo ne mogu da zamislim da se povuku iz moto gp sto moze da se desi. Upasce u formulu E verovatno.
Red bul kupio ceo hondin f1 deo (koji je u britaniji btw, nema veze sa japanom), i verovatno ce motore praviti kao red bul, sto mi nema nikakvog smisla, sto znaci da ce najverovatnije za god dve tojota npr da opet stavi ime tu umesto honde.

U principu imas 4 tima koja su sposobna da naprave f1 motor, po jedan u italiji, francuskoj i ostali u GB, i ovo sto nose ime “proizvodjaca” je cista reklama.
Bukvalno ne znam sta bese al mercedes danas je bio pre brawn a pre tojota a pre honda ili stavec, isti tim.

Tako da, red bul motor. Jebes ga.

Reno i ferari su jedini za koje mozes da kazes da F1 tehnologija ima neke veze sa automobilima u poslednjih 30 god.
Reno…

Alo, formulovci, de vam je onaj mali Fizikela

Ovo sto kaze celt.

Btw iritira me sve to oko promene imena itd, ako propustis jednu ili dve sezone treba ti vremena da pohvatas ko je ko.

Kad Minardi pojede bananu postaje Toro Roso, its morphing time, Toro Roso postaje Alfa Tauri itd

Jel ima negde karting sa pravim formulama u Beogradu i koje su cene?