Prijava

Crypto.com glavni sponzor F1.

U životu nisam čekao trku više nego ovu. Luis sa novim motorom počinje sa P10, juče je u 24 kruga obišao 14 bolida. Botas ima brži auto od Maksa i zadatak da ga drži u džepu dok gazda ne dodje po svoje.
Što bi mi braziljerosi rekli
BELEZA
E
L
E
Z
A

Sunce ti luis ko iz topa, valteri ga pustio naravno, ide potjera za red bulom, show

Što bi Feručo LamborDŽini rekao:
Mora da se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju.

On se razumeo u traktore, jelte hehe

Taman sam mislio da je ouko cigan kad ovo. Mamu mu jebem, svakako verujem da vestapen moze so titule, bozi bolje celu sezonu

nema sta master klasa, iako su mnogo brzi od ostalih ipak ovoliko preticanja u 2 dana je za respekt. ludnica do kraja

Rispek za Uglješu džes vent ap a fju nočes.

maksu je bilo maksimalno neprijatno na podijumu, nema coveka koji se tako usiljeno raduje kao luis i koji tako tesko podnosi poraz kao on, maks u fazonu ok brt iskuliraj popi sampanj pice

Ma sa ovakvim motorom ce da jebu red bulu majku u saudijskoj arabiji ako je zavrse do tad. Ludacka brzina na pravcima

A što neće da pokažu Maksov onboard iz 4. krivine kada je izgurao ‘Amiltona, nije mi jasno?

A što neće da pokažu Maksov onboard iz 4. krivine kada je izgurao ‘Amiltona, nije mi jasno?

https://www.youtube.com/watch?v=-YPSwaVGPjQ

Procurele gole slike Maksa :)
Po ovome ga nije namerno izgurao.
Popiće 5 sekundi u trci, beznačajno kao Amilton u Silverstonu.

JEBACE VAS MINARDI PONOVO

penalty is in da air

Grid penalty is in the air*

BREAKING: Max Verstappen given 5-place grid penalty for ignoring double yellow flags in qualifying.

gg