Prijava

ova fora:
https://i.imgflip.com/5t9s4l.jpg

rosberg ocigledno nije tog mentaliteta suznja. desilo se bukvalno cudo, pocetkom sezone i onda na kraju i sa svim prvim mestima i uz pritisak nije mogao da ga stigne, i oterao ih u picku materinu i reko jebite se ja necu vise ni da vozim.
tako da, to je vrhunac kom mogu botasi, raseli, mase, barikela i slicni da se nadaju

Haha jadni Felipe “Fernando is faster than you” Massa.

Ali kakav Q3 mercedesa, neverovatno. Na stazi koja im navodno najmanje odgovara. Ako ovde naprave dvostruku pobedu sta da se prica, usrace ih u ostalim trkama.

Uzdam se u neku dobru taktiku red bula i u to da se perez zakuca u ham44 gowno

Najjaci meme sto sam video u zadnjih par dana je
“Botas nakon sto je potpisao za Alfa Romeo” i slika Mike Hakinena :D

nije steta uopste

Mislio sam steta zbog toga sto je uzeo pol, a prepustio bi poziciju. Kao sto je i htio evo ocigledno

Haha jadni Felipe “Fernando is faster than you” Massa.

Charles, Carlos is faster than you

totalno nepotrebno za ferari ovo, jeste stici ce ovog 10s za 5 kruga.

inace nije mi najjasnija taktika red bula bila na kraju kad ocigledno perez brzi od hamiltona, mogao je da napada zadnjih 6-7 krugova, al ne oni mu rekli da odustane, pa u zadnjem krugu samo da proba. valjda da ne napravi najbrzi krug i makne poen verstapenu ili sta li je.
mada jeste staza malo sugava za preticanja, sto verstapenu daje bonus poene za ono u prvom krugu.

Ja nisam to ni uhvatio, mislio sam da su ga backmarkeri sjebali i onda tempirao ERS i cuvao tempo za poslednje krugove. Ali kiks red bulov ako je naredjenje takvo

inace nije mi najjasnija taktika red bula bila na kraju kad ocigledno perez brzi od hamiltona, mogao je da napada zadnjih 6-7 krugova, al ne oni mu rekli da odustane, pa u zadnjem krugu samo da proba. valjda da ne napravi najbrzi krug i makne poen verstapenu ili sta li je.

Mislim da su objasnili to, posto je bio neko vreme iza njega poceo je da mu se pregreva bolid, na ovoj stazi ne smes dugo da vozis iza nekog na minimalnom odstojanju, tako da je malo iskulirao, ohladio ceo bolid i probao da napadne opet ali generalno ne bi ga pretekao ni za 2 dana, Luis je sacuvao nesto guma za kraj a Perez ih je potpuno istrosio zbog tempa koji je imao da bi ga stigao.

Max me odusevio sa onim opstruisanjem botasa na kraju, "he is on my way" haha, genije. Kakva sigurna voznja, dominacija. Samo da ne bude neki fail u Brazilu jer su sve trke posle toga ja mislim totalno po ukusu mercedesa, tu ce imati prilku za pobede, fastest laps, sve. tako da mora da oet poveca prednost u Brazilu kako zna i ume

5 mjesta pomjeranje unazad za Luisa u nedelju, novi motor. Izgleda da ih bas jebu motori sad pred kraj

Gubi govno britansko titulu

Još će da ga diskvalifikuju zbog nepropisnog zadnjeg krila… kad su Fetela za čašu benzina mogli mogu i njega lol

Kakav je Montoja ove godine?

Debeo poprilicno

haha

veliki huan pablo montoja

p.s ladno ce mozda da kaze i verstapena jer je dirao hamiltonov bolid posle kvalifikacija haha bozeee

Camuge su ugrozena vrsta, daj da im se potitraju jajca gde god se stigne

Max kaznjen sa 50 000 samo, dobro je.
Sad da se Luis dnf i idemoo

Still we rise itd itd

Srpska Autonomna Oblast Paolo

Popušio diskvalifikaciju, kreće sprint sa poslednjeg mesta.