mobilni telefoni

  1. moze lumia 950, a za mnogo manje para kupis android istog ili boljeg kvaliteta

  2. brate serete o jebenoj lumiji kao da je cetvrtak i poceo je treci svetski rat samo lumija ovo lumija ono lumija govno ma do jaja je lumija pun mi je kurac lumije

  3. kutijice za telefoniranje - dobre su

  4. lumija ili lumia isti kurac lumija-bosanski je

  5. raspravljanje o mobilnim telefonima je jedno od najsirotinjskijih odlika jednog naroda, u rangu sa budženjem jugića, fiće i spačeka jer "imaju dušu"

    hoću da je soba puna mobilnih telefona, da se ugasi svetlo i da svako uzme telefon koji mu treba

  6. ово што каже мађ, расправљање о мобовима је тако тема за људе са 300/400е платом

  7. možda jedina prednost windowsa u odnosu na android je ta št

  8. Šom taj koji si ti imao je kao da ja poredim Lumiu sa Nokiom 6300 koju imam

  9. љољ лумију носе само нелорди

  10. Да је андроид тако добар како га кујете у звезде не би имао фактори ресет опцију, а не би тражио ни два пута више хардверских ресурса него виндовс и ајфон

  11. Boli me kurac koliko resursa mu treba kad imam konfiguraciju koja jebe majke i 17 androida da ima vozio bi bez da zabaguje nemoj daun biti

  12. Бохор у праву је дауни

  13. Slepi tuljan i slepi retard dva brata rodjena

  14. Ко Тхе Проф и Тхе Форестер.

  15. ко лумије њему двије

  16. Nadjes lumiju na trotoaru,uzmes je i bacis za srecu da dobijes android na nagradnoj igri za novu godinu

  17. Taj pravac. Uviješ u 50 evra da bi je neko uzeo

  18. S obzirom na to da sam ubeđen da truć zna da "here" navigacija postoji i za android, dobro vas je natrpao, ova rasprava majkrosoft/android je apgrejd burek/sirnica rasprave, samo malo više blam.

    Sent via ericsson sa antenom.

  19. Sad kad dodje neka lola sa simbijanom pa pocne da iznosi cinjenice

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.