mobilni telefoni

  1. Truć je nubina koja ne zna za tu navigaciju

  2. Koja je najboljsa navigacija za Android, najprakticnija i najlepseg dizajna, "Here" ?

  3. Here je nokijina navigacija, sada majkrosoftova, dostupna i na gugl plej prodavnici od ove godine, i nema joj ravne, što se telefona tiče, ne znam za one profesionalne gde kazuje koliko imaš do najbliže kurve na autoputu i ima istaknute cene pride.

  4. Ima li to na srpskom?

  5. Here je nokijina navigacija, sada majkrosoftova,

    Jeste bila Nokijina, ali nije nikako Micro$oftova - "Here" je kupiila grupacija nekoliko proizvođača:
    http://www.itvesti.info/2015/08/nokia-prodala-here-mape-za-3-milijarde.html

    Nasuprost uvreženom mišljenju, M$ nije kupio celu Nokiju, već samo deo vezan za mobilnu telefoniju.

    Ima li to na srpskom?

    Ima li "šta" na srpskom? Navigacija?

  6. Here mape su odlične i rade i oflajn, pod uslovom da ih prethodno skineš doma putem vajrlesa.

  7. Mea culpa, biće da si upućeniji, ja se ne razumem baš u navigacije.
    Uglavnom, postoji srpski meni, kao i glas na srpskom za navođenje, doduše sirov malo, ali funkcionalan.

    Edit: Da, rade i oflajn, koliko se sećam 300mb otprilike zauzima mapa Srbije.

  8. Uglavnom, postoji srpski meni, kao i glas na srpskom za navođenje, doduše sirov malo, ali funkcionalan.

    Zato staviš lepo da bude na hrvatskom i onda mu jebeš kevu purgersku, lolo.

    Mea culpa, biće da si upućeniji, ja se ne razumem baš u navigacije.

    Ni ja se ne razumem, nego znam da je bio trip neki u periodu kada je M$ preuzimao Nokiju da će to dovesti do toga da će jenkiji da naplaćuju "Here" usluge.

  9. De da skinem ovo?

  10. са бурек форума

  11. burek forum > vukajlija forum

  12. Што се тиче навигације на Андроиду, довољне су ми гугл мапе, и не треба ми нека функционалност, треба ми да видим само изглед мапе

  13. Here navigacija jebe mame.
    Ima i na srpskom pricanje topla preporuka kome treba navigacija.

  14. Lesa to ova sa plavim avatarom?

  15. Instalirao sam je brate i reći ću ti nešto. Navigare bolja je lepi

  16. Bas kida, ja je koristio onomad u Nisu da nadjem Metro, bez problema odradila posao.

  17. Boh ne znam brt...
    Meni je super, sluzi svrsi...

  18. Bohore, svaka čast kako si brzo seo u kola i isprobao, odlična ti je recenzija aplikacije, nemaš ti tu šta.