mobilni telefoni

  1. погледаћу ипак, ајде дај.

  2. Tuljane živ ti ja

    Ima li u Bg neko bolju ponudu od logic shopa?

    Prvi put u životu mi se dešava da hoću nekome da dam 500E a da niko neće da ih uzme.

  3. лоџик шоп је генерално најбољи избор јер имају гаранцију 2 дине.

    Нисам у току шта оћеш да пазариш?

  4. Sestra uzima huawei 4c, ja sam za sebe htio motorolu moto x play. Sad vidim da ima u ponudi i flex 2 za oko 250E ali sam se sjetio da se snapdragon 810 pregrijava, nisam uspio naci inf da li je to samo kod neke posebne serije ili kod svih modela.

  5. Brt, mislim da svaka radnja mora da ti da garanciju 2 godine, sem ako nisu neki divljaci, pozz i nema na čemu. Ako ti ne daju onda te zajebavaju i možeš da se sudiš.

  6. Samo nemoj kupovati lumiju, za to ne vredi da se vucaraš po sudovima.

  7. баш сам читуцкао тему на бенчу за флекс 2, кажу да се не прегрева уопште. Углавном сјајан телефон за мале паре. Овај хуавеј 4ц немам појма какав је

    Погледај цене на КП код шверцера, можда се више исплати

  8. Dakle bolje flex nego moto x? U opticaju mi je bio i huawei honor 6, cini se da je ipak stariji i slabiji od pomenuta dva. Sta je KP? Ja sam u Podgorici, ovo ce mi najvjerovatnije brat kupovati.

  9. 4c je makaron pomenuo prije nekoliko dana, solidan hardver i losija izrada, nema gorila glass na pr.

  10. купујем продајем брттт

    колико се ја сећам мото х је стар ко исусово магаре? Флекс је фина понудица, ен знам колико је брз и флуидан али хардвер у њему је најмодернији тренутно и обликом и изгледом мије занимљив телефон

  11. jebaj ga nesto nemam povjerenja u to.
    Ovo je nova serija jul 2015
    http://www.gsmarena.com/motorola_moto_x_play-7454.php

  12. kao motorola sija montenegro
    brod u marini

  13. 4c nov košta 145-150 eura, za te pare nema bolje makine na Balkanu od brendiranih uređaja. Oprostio bih mu gorilu, zaštitno staklo vjerujem da obavlja ok posao. A možda i ima, raspitaj se pravo i za mene, pošto znam da za neke ne piše da imaju, ali su imali zaštitu, kao prije npr. Y300. Ekran evo preko dvije godine bez parnice, sad ga stara koristi, a znate kako žene čuvaju ekrane, ali opet mu ništa xD
    A i jebo gorilu, ekran otporan na ogrebotine obavlja svoj posao i bolje nego gorila.
    Gorilama je slaba tačka pijesak ako se ne varam, grebe je
    A i znam dosta ljudi, kojima se gorila lagano ogrebala, fazon palo im na sto u kafiću na kome je bilo blata i tako tih kamenčića xDDDD

    Identičan kao P8 lite, a jeftiniji 50 eura.
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7203&idPhone2=7201

    Ako gledaš veći ekran, vidi 4x :D

  14. Колико времена треба да стигне телефон из Кине?

  15. Митке

    Колико времена треба да стигне телефон из Кине?

    Treba dosta vremena.

  16. Интересује ме колико дана оквирно.

  17. 23,7

    Ako je lumia - 173748493. I bolje je tako jbg.

  18. 23,7 je zapravo prilično tačna informacija

  19. 22 dana ja mislim da je prošlo od kako mi je stigao tel iz Čaine naručen preko neta

  20. Фала свима на одговорима.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.