mobilni telefoni

  1. a ne znam ni sama šta želim i vidim drug uzeo g4 i mnogo dobro izgleda, kamera sabija.
    moram da mijenjam telefon, a prilično sam autistična što se tiče toga, najradije bih kupila isti, il malo napredniju verziju, što kaže bohor, al sad kad vidjeh ovaj g4, počinjem da se premišljam.

  2. Jesi li jos u SAD?
    ima li iko tamo android ili ne daj boze windows phone ?

  3. ima jašta, nas 4-5. :D

  4. šalim se, serem, ima ih koliko hoćeš, al jedno 70% su ajfoni

  5. koliko je 6s tamo i za koliko bi mogla G4 da uzmes ?

  6. pa, ovaj 64gb je oko 800 dolara, a g4 oko 400 (oba otključana i sve)

  7. kod nas najjeftinije oko 450e jebem im mater... ma uzimaj G4, telefon bukvalno nema mane, po mnogima ima najbolju kameru medju androidima, masina

  8. Koliko brzo to delje bateriju? Znam da ima 300mah ali ima i 5,5 inca displej.

  9. ja sam na g3 zadovoljan, samo sto ga ja gazim ceo dan pa ga punim dnevno, uglavnom preko noci...
    jos kad dodje marshmallow ako bude ko sto skocko rece fenomenalno

  10. Kupio sam flex 2, izgurao je sa max osvjetljenjem oko 19-20 sati. Vidjecemo kako ce se stvari odvijati, ok mi je jedan dan samo provjeravam je li to premalo za pocetak jer vremenom baterije gube snagu a ova je nezamjenjiva. Video i muzika ne prave problem, internet dere.

  11. sto si na max osvetljenju jbt :D ma dobro ti je to sta, a sto se slabljenja baterije tice, ja evo posle god i 2meseca nisam primetio da je nesto oslabila, mozda eto to "neprimetno"

  12. Da ga testiram, logicno. Neflegsip sam bio, ispravljam greske polako ali sigurno!

  13. ma vredi svaku paru, videces

    meni je ovo sledeca meta http://www.gsmarena.com/lg_v10-7606.php mislim da G5 nece biti bolji, bar ne nesto primetno

    jos samo da mi uleti tiket od 100k

  14. Predrazinjov sistem, cini ljude srecnim sins 2015.

  15. Армине узми Лумију кад будеш мењао телефон, топла препорука ;)

  16. hahah jebem ti, mozda se i isplati za 4 soma

    lumija je ugasena mozda nisi cuo :/

  17. Ćao Šomi, đe ti win10 na telefonu? hahahahah

  18. Не комуницирам са људима који једва чекају да инсталирају манчмелоу на свом мобителу.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.