Prijava

Braćo moja, samo Xiaomi. Najjači telefoni današnjice.
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix-8400.php

Ljudi su PRIJE GODINU DANA izbacili telefon sa karakteristikama koje samsung i iphone sada trpaju.
A skoro su izbacili
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_2-8529.php
koji je opet u vrhu svih vrhova.
I to za manje pare.
Al aj ti to Srbinu glupom dokaži.

јебе овај шаоми баш сам конто да га купим ако одем у кине следеће године тамо јефтиније доста

ako imaš koga u njemačkama naruči tamo bez carine i budalaština.

не треба ми сад телефон задовољан сам хуавеијем, то ако одем тамо па не будем знао шта ћу с парама

Skočko, koliko se razumeš u procesni deo privrednog prava, konkretno u stečajni postupak i potraživanja stečajnog dužnika?

Jbg prvo ovde da pitam, najlakše mi je, posle ću da rovarim sam i da vuckam stručnije ljude za rukav.

Купио скоро друг Тесла 9.1 одличан телефон за те паре. Неких 280 евра, 4гб рам, 64гб ром, отисак прста, дуал камера, дуал сим, прегледан УИ. Нисам скоро пратио цијене, али ми се чини да ово није лоша опција.

Za 6 meseci max ce krenuti da zeza veruj mi

Brat ima xiaomi mi 5s
Prelep telefon i kida dosta

"Sve preporuke za Xiaomija" - zadovoljan Xiaomi korisnik

Мој зет узо А5, реко могао си боље за те паре, каже јесте, ал Самсунг је Самсунг, па оди да те удавим.

Kazem pocinju da budu ko iphone sekta

Braćo šta mislite o prebacivanju na Vip imaju neku tarifu za 1000 mislim neograničene poruke i pozive
Nemežem da isplatim tel jebate

zašto ne u telenor?

Averziju imam na telenor
U mtsu sam i to nisam uzeo tel 50% popusta imam na tarifu i dizao sam je dva puta al ne vredi

Piši oko te tarife kad saznaš više to mi je i ćale nešto pominjao skoro al' ja reko' sere matori garant ko zna šta mu poturaju tu

Ne smeta meni telenor nešto puno al' taman mi je pre tri dana istekao ugovor pa bih mogao tu ako je to tačno sve

I to je bez telefona, je li, nema ono ne uzmeš telefon kod njih pa dobiješ to i za manje od soma mesečno?

Mislim da je bez telefona, puno bi bilo
Ma ima nešto znam 10 ljudi da su prešli na to u Vip

Vip sig najpovoljnije pakete ima i najgori net i domet u srb sig(sig)

To vam je soma bez telefona, neograniceni pozivi ii poruke i 2 gigi interneta.
Sa fonom bi bilo oko 1300 taj paket.

Moj cale vec 7,8 godina u mts-u i sad ce da se prebaci na taj paket u vipu.
Ja imam vipovu karticu i sasvim je kulturna mreza i sve, net je super, nikad nekih problema nisam imao

Inače video sam Cou na fejsu sa diplomom i više nikada ga neću shvatati ozbiljno