Prijava

Iz Vikipedije, slobodne enciklopedije
Xiaomi je privatna kineska kompanija koja se bavi proizvodnjom elektronike i softvera sa sedištem u Pekingu. Ovu kompaniju je 2010. godine osnovalo osam partnera. Xiaomi je podržan i od strane Qualcomm-a, kompanije koja sarađuje sa najpoznatijim proizvođačima mobilne tehnologije. Tako su telefoni koje proizvodi Xiaomi opremljeni procesorima Qualcomm Snapdragon procesorima. Xiaomi pored telefona proizvodi teblet računare, pametne narukvice, pametne televizore i brojnu drugu prateću opremu kao što su slušalice, pametna obuća i slično.

pametna obuća i slično.

XAXAXAXAXAXAXA PA JEBEMTI

ти си већи имбецил него што сам мислио заправо.

Stanje je gore nego sto sam mislio

Znate kako je milošev otac postao milioner?

Kupio milošu pametne ćiaomi patike da mu ne gazi jagode više.

Prikenja mi se kad vidim clanak sa viki na srpskom.Elem nek udeli menadzment zlatiborca xiaomiu neke korisne savete ne znam dal ce se snaci sa tim pametnim patikama oko plasiranja robe i slicno :D

Mogli bi da im posalju par ovih komercijalista sto prelaze 1000km u lokalu znacilo bi im to bas da plasiraju proizvod. Ne znam samo dal bi pristali na smanjenje plate jbg isteraju oko 170k u zlatiborcu

Xaxax kako ste me originalno zajebali xa xa xa jaooo

na ovoj temi konstantna spika o šaomiju.
Btw kupio sam Z5, jer
z5>šaomi

Napiši utiske Brobare

pa ono, nov je, ni ne očekuju se sranja prvih par meseci. Ali koliko mogu da vidim, kamera šuri, smooth je jako, sony kao sony ima neke kul gedzete koje volim, lak za upravljanje, zvučnik jak, zlatna boja ciganska ali classy, sluške i nisu neki kvalitet jbg, a imam osecaj da se pregreva ako ga koristis za nesto zahtevnije sat vrmeena neprestano.
Sistem se apdejtovao sa 5.1 na 7.0 valjda, i toe to sto sam zapazio ova prva dva dana.

Vidiš, ti si u opisu stavio reči kul, klasi, lak za upravljanje, šuri kamera.

A pazi pohvale koje imaju vlasnici ćiaomi mobilnih patika;

Slisalice kupi od ajfona odma te su prelose istina

Ako su ti bitne slusalice