Prijava

hahaha
e ima moj cimer beats dr dre, za 50e nasao lol
koristicu njegove hahah

брате смејте се ви смарт патикама шаоми али ови овде су прсли брате све им је на електронику, пре неки дан ми покипела кафа јер јебени решо има неких милион и седамсто иљада опција проври вода за десет секунди буквално, бицикле изнајмљују на бар код, они осушени најгрђи маторци фурају неке телефончине бруталне и све плаћају једном апликацијом

у шангају бре платиш струју на припејд колко оћеш киловат часова, убодеш у читач тај на струјомеру у гајби и кад потрошиш угасе ти

ево иде пре сваке станице на разгласу у метроу да не гледају у телефон кад излазе из воза да се не би поломили ко пичке

ti u šangaju? wtf štaš tamo

Vodaju ga kao mečku.

sta ce ti to “kao”?
xddddd

Zato što bi čak i za tilma bilo preimbecilno da napiše "vodaju ga mečku".

Mitke, to si trebao da gledaš na kutiji koje slušalice dolaze. Negdje dođu prosjek, negdje vrhunske. I ostale zajebancije.
Npr. ja kad sam uzimao Z2, dobio sam odlične i još zajebancija, kao npr. Magnet dock za punjenje što je vrhunska stvar, u ono doba je bilo ispred svog vremena(danas kao vajrles punjenje kurci palci, nije to to), još i punjač kablo posebno magnetic dock, samo prisloniš kabl uz fon i puni, ne mora na dock ako nećeš., pa i dan danas ljudi kad vide čude se šta je :D , onda ono da mogu usb da povežem sa fonom preko kabla, možeš mišem da upravljaš kurci palci, zaštite ekrana itd. Sve je do kutije, i kakva je oprema.

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41UuwtZv4OL.jpg
https://anaksantai.com/wp-content/uploads/2015/12/Mengatasi-Sony-Xperia-Z1-Yang-Boros-Baterai.jpg
https://www.subtel.it/out/pictures/generated/product/5/665_665_75/916949_5(1).jpeg

pa i dan danas ljudi kad vide čude se šta je :D

Bosanci xd

NEMERE TO BEZ KABLA HA HA HA

у шенђену сам, овде се струја плаћа нормално

малопре сам купио екстерну батерију за 10 евра 12000 мАх, могао сам да се ценкам ал јебига видим жена има ту двоје мале деце реко ево ти јеби се, могао сам да спустим на неких 6-7 значи џабе је овде електроника

требало би да купим за месечак дана телефон, проблем је што андроиди овде имају те глупе кинеске апликације без гуглових па ћу најврв да наручим ајфон 6 за 200 евра из хонг конга или 6 плус за неких 30ак евра више, јебига не волим ајфоне али ради им све ко на оним за западно тржиште, нећу морати да се јебем са кинеским говнима

јуче сам ишао да узмем сим картицу и гледао мало оне фантомске марке телефона, јебу мајку телефони а никад нисам чуо за њих и смешно су јефтини, рецимо онај оппо р11с је сила и јебе самсунга у пркно, додуше он је мало скупљи

само да јавим да је хиаоми редми ноте 4 зверка од телефона, прељеп овако, тек сад се кајем што га нисам узео пре 7-8 месеци кад сам хтео... ЗВЕРКА

мислио сам биће ме срамота да кажем да имам хиаоми/шаоми, а сад сам одушевљен

aleksandarkg svaka čast

note 4x bolji, zbog optimizovanijeg procesora snapdragona
trebao si njega ali ok

note 4 se zagrijava, a i valjda si potrefio sa snapdragonom, a ne mediatec i sa dobrim senzorima kamere
imaju tri vrste senzora kamera, pa i tu se treba gledati
samsungov, sonijev i OmniVision senzor
sonijev>samsungov>omni