Prijava

Pa jesu tebe beše fotošoporali bez ruku nešto. Xd

Pa se Mitke zaljubio u tebe na stanici al to je druga priča.

ima nekih mojih fotosopiranih slika, jedna od njih je ovaj moj avatar. Ali ne znam ja za tu pricu ahah.
Nisam ni ulazio na vukajliju bas dugo

Cornelije bre nema ruke mislim

moj moćni šiomi piša po onim telefonima iznad

Brate, dan dva nakon one zajebancije, pita me lik da l sam čuo za šiomi telefone. Xd

Ja reko jesam, al ne i odakle naravno. Elem, lik radi u winwinu i razume se u to sve, kupio sebi šiomi neki tel, kaže da su vrhunski.

Moja rodjena sestra ima taj Šaomi i mogu da vam kazem da je odlican telefon. Crni je

Sad bez zajebancije, ja ga evo pet dana ačem da mu nađem ikakvu manu, radi kao sat, možda što je još na početku, ali za sad nemam ružnu reč.

Baterija od 4000mA jebe majku, ne može kod mene da izvuče dva dana baš celodnevnog korišćenja, ali dan i po izbije glatko, da ga koristim normalno onako dobacivao bi do trećeg dana bez problema.

Skini mu neku zajebanu igru i vidi kako radi taj "snapdragon" ;)

Na telefonu bez sim kartice, žena se povezala na vajfaj i povezala na svoj gugl nalog. Automatski se na telefonu pojavili kontakti u imeniku.

Telefon je nov i nikad nije imao sim karticu u sebi, jedino je ovako korisćen preko neta.

Elem, ja uđem u kontakte na telefonu i obrišem ih.

Automatski sam obrisao sve brojeve u drugom telefonu koji žena koristi. Znači drugi tel koji nema veze sa ovim. Nema ih više. Svi kontakti nestali.

Šta sam uradio i mogu li da joj vratim kontakte, odrobijaće me.

To je to. Ako se neko slučajno zajebe pa obriše kontakte sa gugl naloga, gugl čuva 30 dana te brojeve i možeš da ih vratiš. Fala kurcu na toj opciji. Xd

Odličan ovaj Z3, telefončina.

Hahahahahhaha rasni

Vredi li uzeti LG V30? Cekam da se spusti cena na nekih prihvatljivih 400e.. Ne daje mi se za fon preko toga, a i cesto mi padaju

колико кошта ајфон 6ѕ плус 64 гб у србији нов а колко полован?

Ja sam polovan platio 320e stanje 10/10 u garanciji

Za 630 mozes nov da nadjes

хахахха за шта бре шесто евра