Prijava

To u radnji, ima kod madjara jeftinije. A i radnji je pitanje

Za Ajfon koji si danas kupio Marko XD

зар ти немаш онај се?

Ja bih uzo SE nego mali majku mu

не ради ми батерија како треба морам после да идем да се ценкам са кинезима, у шенжену друг заменио за 1500 динара, мени јуче кучка тражи 4500 ја јој само написо на транслејт јел ти мислиш да сам будала и изашо напоље, нема већих цигана од кинеза, чим виде да си белац оће да те изјебу

I Kineskinje oce da te izjebu kad si belac kazu..

HAHAH zamisljam jebenu scenu gde prevodi totalno nesto deveto translate

да је рекла 150 јуана ценко би се да спустим до 130 јебо 30 јуана али 300 је стварно безобразлук

ја мислим у епл продавници да није више од 200

Ozb ces kod kinescica da menjas bateriju?

Dajem 59 evra da ce da ti eksplodira

Ja uzeo 6s 64gb ako si mene pitao. Ista i boja ko tvoj

ма није ни осталима експлодирала

и брате ако је нешто кинеско (а оригинал батерија је у питању, мислим свакако кинеско јер се епл срања праве у кини) не значи да је неквалитетно, то само код нас стиже срање кинеска роба па смо у трипу да је све што произведу срање, свуда важи колико пара толико музике

требало је и ја да купим неплус верзију, ово може да користи само каваи ленард, ја са две шаке држим стално ал онај обичан много мали јебему

иначе овде сви од 7 до 77 носе презајебане смартфоне, човека од 60 година у србији не можеш да научиш да користи даљински за тв а да не сјебе подешавања, овде видиш осушеног мастер мијагија како плаћа рачун на пијаци апликацијом док наши мисле да немачке марке још увек постоје

imam ja običnu šesticu, ispala iz kamiona u jednom tržnom centru u Nojšatelu, prodajem za dijelove ako kome treba

Cekaj plus si kupio? Jahahahaha

Vredi li uzeti LG V30? Cekam da se spusti cena na nekih prihvatljivih 400e.. Ne daje mi se za fon preko toga, a i cesto mi padaju

Pa meni npr vredi, jedan od boljih telefona od prošle godine. Mislim imaš Samsung Note 8 s kojim ga dosta porede a dosta je skuplji, Samsung S8 i S8+ su u tom nekom cenovnom rangu al su mi njah, onda Huawei Mate 10 Pro i Oneplus 5t. Od svih njih meni Lg V30 najviše odgovara, uzimam ga za nekih 15-20 dana kad padne na 500

Izdao si Xiaomija? :O

pa mlatoni alo ti ispadne i udari u kamen, kako cete se osecati kada vam taj divni uredjaj podrlja kamen prosti na zemlji razdrka gorilla glass i dugmad ispadnu