Prijava

Ha ha peder

Oplakah

Peder ili pedofil sig.

Hahahah Š
Dajte da neko odgovori se je Seltiknsad kad treba
Kad treba skečevi da se bacaju tu je

Jbg nisam nikad koristio ajfon, samo samsung preferiram... Ali trebalo bi da ti se gubi sve kad vratiš na fabrička podešavanja.

Boh, buraz, sa kojeg ajfona na koji prebacuješ (koji modeli)? Kad prebaciš sve podatke na drugi, trebalo bi da factory reset izbriše sve sa onog prvog. Ako hoćeš detalje, pvt!

S 5s na SE
Video pvt, hvala ti

https://youtu.be/IR8KdGeVcuo
размишљам да упослим кинеза да ми склопи десет комада и да продајем по 350 евра то је профит од 90% сиг (сиг)

dobar plan jedino sto si ti sad kinez tamo tj. nisi kinez u kini nego si ono sto je kinez van kine samo sto si ti u kini ali kao kinez negdje van kine.

Preporuka za telefon do 130e, maks 5 inča? Samo za poziv, sms viber i fb

сиротињска спика

Ja ne kapiram što se ljudi lože na te preskupe telefone. Ok za buržuje, statusni simbol i to je to.

Al znqm jednu raspalu konobaricu koja je uzela na otplatu telefon od 110k dinara. Neke rate prevelike. A ono, viber, fb i poziv su joj bitni.

Mi smo klošarsko iskompleksiran narod, svi bi da glume nešto a nemaju leba da jedu.

Edit: mozda ce neko od genijalaca da kenja sto sam skoro izbacivao slike ekspirie z3 i galaksija s7 edge. Al to se pogodilo da uzmem, nisam namenski uzeo.

Pa i to je sirotinjska spika isto

Pa nisi burzuj sa s7 ili z3. Samo sa iphonom i to nekim x ili 8

Tad si kompleksas tacnije

da li je kompleksas onaj koji ima pare pa kupi skup telefon samo da bi imao skup telefon ili onaj koji nema pa ga uzme jedva da bi isto imao skup telefon?

po meni su kreteni i jedan i drugi samo je jedan kompleksas sa parama a drugi bez para

ja da nemam sluzbeni s7 pretpostavljam da bi i dalje furao neki lg g4 fazon

Šomi, ili ovo što reče Mlatoni, ili LG K10 2017 250m

Hahah kultna

Kakav kambek u K310 vremena

Gigaset GS270 Plus jel ima neko?kakvi su ovi gigaset telefoni?ovaj ima jaku bateriju razmisljam se da ga uzmem