Prijava

U moru mrtvih proizvođača mobilnih i kućnih telefona, ne bih mogao naći Gigaset. Daj labo ne zajebavaj, otkud sad gigaset

nemacka firma, ima ok karakteristike, doduse ja samo trazim ok kameru i jaku bateriju.samsung j5 je mozda najbolji izbor u tom cenovnom rangu ali ako je ovaj gigaset dobar uzeo bih ga

Купијо Нокију 6.1, прелеп телефон. Има андројид оне, и сад ми долази пита андројид. Тренутно је 8.1 орео.

Кацам га упалио није имао ништа од апликација, буквално сам и ФБ и Месинџер и остале џиџабиџе морао сам динсталирам. Имао је плеј продавницу, неки објектив, курац палац, онај дуо за позиве и хром, е да, имао је и ФМ радио. Дошао у пакету са брзим пуњачем тајп ЦЕ, слушалицама, иглицом, каблом и упутством на 30 језика, пола кутије заузела упутства, имао 1 посто батерије, чекао у сервису где сам купио једно 10 минута да попуним генералије и напунио се на 22 посто.

Прелепо изгледа, нема 14 камера већ једну напред једну назад, има лепу спецификацију. 64 гигабајта, 4 гига рама, снепдрагон 630, и углавном на чистом андројиду то све ради јако лепо. Камера је Цајс оптика, што је лепо, као старе нокије из Н серије, 16 мегапиксела цајс оптике која снима видео у 2160п и предња од 8 мегапиксела, то није цајс оптика колко мислим, ал снима у 1080п видео. Има и опција у камери да снима са обе камере истовремено, то врв клинчадија обожава, нисам још снимао ништа ал кад будем снимао кажу да ће да има фул звук због микрофона у стереу. Од једног је комада алуминијума, ладан увек сем кад се пуни, то је ваљда нормално. 5,5 инчи екран, ЛЦД. Има онај за отисак прста, али ја не закључавам телефон ни оном шемом са тачкама па ми то не треба. Леп је премаз на екрану, лепо клизи прст, само је телефон мало ћошкаст па се бојим да га не испустим јер је и тежак. Има лепе лајсне у бакарној боји урађене, а највише од свега ми се свиђа што је коштао у балканској у гигафону 27 иљада динара. за те паре да га јебеш, нема боље. ИСто тако звучник је океј, кад га појачаш не дере се ко блесав већ се осети бас. ЕВО НЕКИЈЕХ СЛИКА

https://fscl01.fonpit.de/userfiles/6727621/image/2018/NOKIA/AndroidPIT-nokia-6.1-6320-w782.jpg

http://thewinduck.com/wp-content/uploads/2018/04/WP_20180423_14_15_41_Pro.jpg

Ја имам овај црни бакарни, ал има и бели сребрни и плави бакарни. Плави ми најлепши ал нисам нашао нигде

https://i0.wp.com/www.smartprix.com/bytes/wp-content/uploads/2018/05/Capture.jpg?fit=1001%2C598&ssl=1

https://images.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2018/04/Nokia-6-2018-8.jpg

Ово је рецимо тај плави на слици

Све у свему, ја као дебил који је имао Симбијан, па блекбери па онда виндовс могу да кажем да ми треба времена да се навикнем на андројид, поготово за ове нормалне ствари, поруке позиве и то. Ал надам се да ћу да се навикнем.

Хтео сам да купим нокију 7плус ал нисам имао одједном толико пара на бацање, 50 000 је у питању. Ово је нека лајт верзија те нокије, и драго ми је да се вратила. Иако то није уопште нокија него ХДМ глобал ал добро, купили су сад скоро опет од микрософта патент Пјур Вју (сетите се оне нокије 808 што је пре 7 година имала 41 мегапиксел камеру), а исто тако су узели још пар патената назад и за годину дана дошли у топ десет произвођача.

Батерија ми траје два дана, значи од ујутру до сутра увече, остане неких 16-17 посто, и лагано би изгурао он даље него га онда ставим ко говече да се пуни и легнем да спавам, јер сам сељак.

Глупост жива је да бираш између две картице или Картице и меморијске, глупост жива је и то што нису ставили лед лампицу за обавијести, али кажем опет за те паре

Има лепе лајсне у бакарној боји урађене

Uh

Ko sutra preuzima Xiaomijev POCOPHONE F1 ja preuzimam

haha ko je sirotinja ti si

blic pitanje:
-samsung galaxy j6 (2018)
-samsung galaxy a6 (2018)
-huawei p20 lite

koji od ova 3 uzet

Xiaomi mi a2 lite, sta mislite? Ima li ko iskustva sa Xioamijem?
Isti model kao Redmi 6 pro, samo sa Android one softverom umesto Xiaomi softvera.

Isti model kao Redmi 6 pro, samo sa Android one softverom umesto Xiaomi softvera.

koliko para toliko muzike za sve te kineze.

Koliko se ja razumem, to ti je Isti model kao Redmi 6 pro, samo sa Android one softverom umesto Xiaomi softvera.

Za A2 Lite nisam siguran ali A2 obican ne preporucujem iskljucivo zbog usrane baterije.

Ako cesto koristis kameru zaobidji kineze ocajna im je po bilo kojem osvjetljenju koje nije suncan dan. Ostalo vjerovatno nece praviti probleme, snapdragon radi dobro i android one valjda garantuje manje potencijalnih bagova. Meni bi skoro 6 inca bio minus al sta znam.

meni note 4x 5,5 inca ekran baterija 4000mah radi barem 18 sati

A2 ima brutalnu kameru cak i u slabijem osvetljenju

Ne znam, nesto mi gotivan Xiaomi skroz kao brend