Prijava

A kontam da ovaj adreno i 6gb rama mogu potjerati šta hoćeš.

A romova ima koliko hoćeš samo ako imaš iole znanja i volje da radiš to.

Ako nije puno para uzmi, boli te kurac realno.

A i snapdragon 636 je zverka sa ovim Kryo 260 jezgrima, tako da nemaš frke sa tim telefonom nikako, al ne znam kakva je finalna izrada i kakav je sam kvalitet ostalih materijala, plus ne znam kakav rom turaju unutra pa koliko je to zapravo dobro.
Al eto, rom možeš nabaciti koji hoćeš.

купићу га највероватније ако га нађем уопште, овде има више продавница мобилних по квадратном км него код нас пекара, апотека и кладионица укупно као што сам већ написао на форуму чини ми се, само што ја виђам само виво, оппо и хуавеи, леново радњу нисам видео досад а не наручује ми се са нета док га не испробам

кад купим неко ће ми објасни детаљно како да убацим ром

Objasnice ti gugl brt samo ga pitaj lepo

кад купим неко ће ми објасни детаљно како да убацим ром

xda forum imas sve korak po korak

Nije ništa zajebano flešovanje roma, treba da otljučaš bootloader ako već nije otključano, instaliraš TWRP ili CWM recovery s nekoliko komandi, skineš zip nekog roma, uključiš ga u recovery i izabereš da instaliraš taj zip. Evo imaš ovde npr objašnjeno korak po korak https://www.techdroidtips.com/install-custom-rom-lenovo-z5-cwm-twrp/ kako ide. Ako kupiš I treba ti pomoć oko toga javi se

немам комп овде свеједно кад дођем у мајку србију обавићу то

Sto je najgore ameri tako misle ne samo balkanci

Ali dobro oni nemaju toliko taj sirotinjski mentalitet da kupuju stvari koje ne mogu da priuste, neko sa platom od 2 soma verovatno tamo nece kupiti ajfon, dok ce kod nas neko sa platom od 500 kupiti na rate

Gamby stariji si clan samim tim i covek. Kako imas ovako glupo razmisljanje. Pa svaki drugi amer je do grla zaduzen, kupuju kuce automobile belu tehniku koje otplacuju godinama. Jedino sto je opravdano je skolovanje na koje daju fazon 200k$ po detetu ali to je ipak korisno za razliku od savoir kreveta ili ultra smart frizidera.

Kupuju ali kola, stanove, obrazovanje. Ne kupuju bentlije i ferarije nego kola neke osrednje cene. Ne kupe ajfon nego android neki osrednji. Ne kupe kucu na beverli hilsu nego u predgradju svog mesta

Ima razlika izmedju zaduzivanja njihovog i naseg itekako i to je mit da njima od kredita nista na kraju ne ostane, nije to bas tako

Iphone 5, 132GB , stanje nista posebno, bez punjaca i slusalica i kutije, vredi li 100 evra?

то неко крадено срање

ima li što po foldera?

Trijebam pomoć
Sad dam jedan Ajfon duzem drugi
E sad akaunt s ovog mog prebacujem na novi jeli da mi se pojavi imenik odma slike aplikacije itd
A šta se dešava sa onim u starom? Briše li se ili se gasi kad se instalira na novi
Jer sam spreman da kupca mog starog telefona bukvalno ubijem zbog nekih slika ne daj Bože ako vidi ili daleko bilo raširi itd