Prijava

Како се у вашем граду опходе према псима луталицама, нападали они људе или не?
На ову тему ме је инспирасо оглас на који сам наишао на интернету:

U petak,u prepodnevnim casovima nas nekoliko je imalo fizicki obracun sa sinterima i policijom u Nisu.Najme,ova lepotica stara godinu dana je odrasla u niskom parku Cair.Kako je pocelo hvatanje i sterilizacija pasa u Nisu i ona se nasla na meti zlocinaca,dok smo dotrcali do njihovog kamiona ona je bila sutirana,vezivana sajlom,udarana motkama i bacena sva krvava u prokleti kamion sa ostalim psima.Zamoli smo ih da je puste i nudili im novac,rekavsi da je to nasa kuja na sta su oni burno odreagovali pa je doslo do je fizickog obracuna u sred parka.Rekli su nam ce biti sterilisana i da odemo po nju u ponedeljak 24.01.
Otisli smo prepodne po nju ali nazalost od nje ni traga ni glasa,samo nam je receno iz uprave da je vracena na ulicu i da je sterilisana.Ceo dan smo tragali za njom po svim krajevima grada i malopre oko 12.sati smo je nasli svu promrzlu od snega,mrsavu i malaksalu kod pravnog fakulteta u Nisu ispod jednog zbuna.
Posto ja nemam mesta kod sebe jer imam 18.pasa,odveo sam je do ateljea moje majke gde moze biti dan,dva dok joj se ne nadje privremeni smestaj,razlog tome je zato sto ima svakog dana djake a neki od njih se jako boje pasa.Pa molim sve dobre ljude koji znaju ili mogu da joj pruze smestaj na par dana dok joj se ne nadje novi dom!HVALA UNAPRED SVIMA
Boban : 064/077-64-98

МА то треба успавати.

Ja mislim da to ima zoofilsku pozadinu.

meni žao :( , baš sam se sjebala sad

Мислим, ок је вакцинисати или стерилисати псе из здравствених разлога али, побогу, чему та тортура?

Ма зајеби то, опет ће он здрав у чопору (можда боље хорди) да направи срање. Па не можеш поред арене да прођеш нормално.

Успавати и квит. Брзо и безболно. Ал кад нађеш власника које је кера избацио напоље, пола године нек се чвари. Мада мора да има неко прихватилиште, кад кажеш нећу више да могу да га преузму у року од дана.

što bi onaj cigo rekao zube povadit... neće me jebati nego ugristi....

jbg ružno je ubijati ali opasno je to pusti da londra ulicama... poderaće neko dete...

Treba uspavati stoku koja čini loše životinjama, a ne životinje.

Прво треба стоку која чини лоше људима.

Докле год се буде више водила брига о псима луталицама него о људима бескућницима тако ће нам и бити! Нема везе са темом али ме нервира то кукање над судбином једног пса! Еј пса....

Е јебем им мамицу у пичку, да им јебем мамицу у пичку.

Ту су кад треба нормално куче да се шутира, а нема га неко кад чопор паса луталица у сред бела дана нападне човека.

Прво треба стоку која чини лоше људима.

Докле год се буде више водила брига о псима луталицама него о људима бескућницима тако ће нам и бити! Нема везе са темом али ме нервира то кукање над судбином једног пса! Еј пса....

Ne vidim po čemu su ljudi bitniji od životinja. Svi smo živa bića. Ništa nas ne čini vrednijim to što smo inteligentniji, a ne može se čak ni to tvrditi za dobar deo ljudi.

Е јебем им мамицу у пичку, да им јебем мамицу у пичку.

Ту су кад треба нормално куче да се шутира, а нема га неко кад чопор паса луталица у сред бела дана нападне човека.

Pa uvek treba da se štiti slabiji.

Фејзбукманијак

Ко се тако опходи према псима, тако се опходи и према људима. Итекако је ту посреди брига за све.

Гамби, зар личим на толиког пријемника? :(

Фејзбукманијак

Ко се тако опходи према псима, тако се опходи и према људима. Итекако је ту посреди брига за све.

Управо тако.

Гамби, зар личим на толиког пријемника? :(

Ja sam potpuno ozbiljan.

Није овде опхођење према псима или људима... овде је до болесних мозгова људи... Ја се никад не бих тако опходио ни према псу ни према човеку јер нисам јебено болесан у мозак! Е сад, неки јесу па се то дешава... и тако то и треба да се гледа!

Ja kažem da svako ko je u stanju da naškodi drugom živom biću na takav način treba da se baci sa prokletija u neki jendek.

И да га јебу црнци са мочугама пре тога! А може и након тога!