Prijava

Dama se tu najmanje pita. Ako je povedeš u pravom smjeru, pih, čuda se tu načine, makar da nije nikad ni čula za tango, valcer ili rumbu. :D

Šta dalje da ti kažem-kad sve razumeš :))

Dalje je da sprovedem u delo :)

Dama se tu najmanje pita. Ako je povedeš u pravom smjeru, pih, čuda se tu načine, makar da nije nikad ni čula za tango, valcer ili rumbu. :D

Danas ce da misle (moje vrsnjakinje) da je tango vrsta tangi.. Pre nego vrsta plesa...

Skočko-e,da mi je takav plesni partner bio.. :)) A ovako mi je vazda prigovarao da ja vodim :))
Pa,kad on nije unosio passion u ples! :P

Sale,ne daj se.Ako globalizuješ-tek će onda biti muke :) Ima još cura sa pravom količinom mozga u glavi,samo se ne keče toliko po fejsu ili štatijaznamgde :)

Sale,ne daj se.Ako globalizuješ-tek će onda biti muke :) Ima još cura sa pravom količinom mozga u glavi,samo se ne keče toliko po fejsu ili štatijaznamgde :)

Po kakvim krugovima se motam retko ima :) Nije da sam neki ono huligan mafijas... Ali u kakvu skolu idem :) tu nema gram mozga u jednom odeljenju :) kamoli u osobi :)

VanGoga
Skočko-e,da mi je takav plesni partner bio.. :)) A ovako mi je vazda prigovarao da ja vodim :))
Pa,kad on nije unosio passion u ples! :P

Nit' je muško nit' je džentlmen. Treba objesit za jaja, da izvinete na riječniku mlada damo.

Pa,curu koja voli ples nećeš naći sigurno na prelu, nego po plesnim studijima :)Prošetaš do tamo,vidiš kako je stanje..uglavnom su tamo žene (ne željne muških pastuva) ,nego one koje žele lep i ljudski kontakt sa partnerom.
Onda ti tamo počneš da volontiraš kao partner-jer njih uvek fali -obično na polaganjima..i sretneš neku pravu :))
Vidiš kako sam ti osmislila strategiju?
A kao bonus-ta prava ima "soli" u glavi! :))

Skočko,Vi ste isuviše temperamentni.Nemojte biti tako oštri u proceni,ipak je to i moj životni partner.. :)
(Popela sam mu se na glavu da ide sa mnom na časove) :))

Pa,curu koja voli ples nećeš naći sigurno na prelu, nego po plesnim studijima :)Prošetaš do tamo,vidiš kako je stanje..uglavnom su tamo žene (ne željne muških pastuva) ,koje žele lep i ljudski kontakt sa partnerom.
Onda ti tamo počneš da volontiraš kao partner-jer njih uvek fali -obično na polaganjima..i sretneš neku pravu :))
Vidiš kako sam ti osmislila strategiju?
A kao bonus-ta prava ima "soli" u glavi! :))

Pametno :) Ali ja trazim nesto mog godista :P

uglavnom su tamo žene (ne željne muških pastuva)

pfffff, znači nemam šanse.....

Sale,pa to sam i mislila-nećeš valjda babe da odvajaš :))
Imaš tamo sigurno svakojaka godišta! :) (Ovo je zazvučalo ko na pijaci,al' sam već pospana) :))

Skočko-nijedna neće da se žali ako joj je partner rasan čovek,koji uživa u plesu :)))

ISale,pa to sam i mislila-nećeš valjda babe da odvajaš :))
Imaš tamo sigurno svakojaka godišta! :)

Proverichemo :P

Nego šta.To se sada pretvorilo u misiju,ser Sale :)))

Skočko,Vi ste isuviše temperamentni.Nemojte biti tako oštri u proceni,ipak je to i moj životni partner.. :)
(Popela sam mu se na glavu da ide sa mnom na časove) :))

Vrela ozrenska krv, šta ću.

Skočko-nijedna neće da se žali ako joj je partner rasan čovek,koji uživa u plesu :)))

Nači imam šanse vrste dobre. Kacam rasan.

plešem plesove plesne jer sam rasplesana plesna duša

Играјмо тај танго смрти.

Кренуо и ја на плес поново, има једно месец-два дана, што кажу људи не желе пастуве само грациозне и опуштене момке који могу да држе корак са њима. Да имају соли, то стоји. И да су лепе и грациозне то је животна истина. Довољно је само да плешеш са њима да би уживао.