Prijava

Kamikaza, malo mi je u ova doba ako ćeš iskreno preteška ova tema, a i pospan sam zato nisam učestvovao. Sutra ako bude neke diskusije vjerovatno ću se uključiti.

HAHAHAHa, sad sam na TELEVIZORU gledao Tadića kaže da je ovo vreme NOVIH ideja i da Srbija treba da se pronađe u tom velikom svetu...

dajem ovoj vladi fore do oktobra.....tada pada garantovano. (ako ne pre toga naravno, ovo je doba revolucija)

Nervira me to jednosmerno razmišljanje... kao i u svakoj nauci ne treba razmišljati jednosmerno, treba se nekad vratiti unazad i neke ideje koje tad nisu uspele,sad možda i imaju šanse...
To čak i nije razmišljanje, svet se ponaša kao da više ništa novo se neće pojaviti, kao da ćemo zauvek ostati na ovom civilizacijskom stadijumu, a sigurno nećemo...POENTA je skrenuti pažnju da svako može nešto slično i kad se to pomnoži sa 1000 i nađe neko ko će to sve da skupi,izmisli neku istorijsku pozadinu ( a i ne mora ), nađe uporište među nekim STRUČNJACIMA! nastaće neka nova ideologija...Mislim da sam na to hteo da ukažem kada sam pokrenuo ovu temu

Što se tiče ove vlade, toliko je slaba da je pitanje trenutka kada će 1000 ljudi izaći na ulicu i za sobom povući još milion... Nema više otpora i tako tih da to organizuju, izgleda da su stvarno bili najobičniji strani plaćenici-domaći izdajnici. Jer ova vlast realno ništa bolje nije donela, možeš da putuješ- nemaš para, imaš izbor-nemaš pravu opciju itd. Pa se pitam gde su i sada da se bune

Имаш пар добрих идеја. Занимљиво.