Prijava

Varijacije na temu EKV - vrhunska muzika,MIlan BOg
AZRA-Džoni pesnik vizionar....

Takvih mi je pun kurac a ima ih na faxu ili u društvu....

Ja eto lično gotivim kleptona ali ne mogu da sad kenjam o hendrixu,srv i ostalima jednostavno to je što je neko rekao gore stav za malu decu

Normalno i ja sam se u osnovnoj ložio na ganse ali vremenom sam počeo da slušam raznu muziku blues najviše ,jazz,ali dalje od Oasisa i brit pop sranja nisam išao

Lično mnogi mene svrstavaju u kategoriju "jedan bend i kraj" ali to je verovatno što pljujem sranja tipa sarajevski rok,novi val,glam i to...

Dok sa druge strane ima onih koji kenjaju o bluzu i tim stvarima

Ali već mi puca o tome da li neko ima ok ili loše mišljenje o mojoj muzici ili da li gotivi samo jednog muzičara...Mislim da je to malo preterano

Evo da napisem svoje misljenje.Ja aktivno slusam svega par bendova.Ne racunam one od kolih volim par pesama.
Ali ne zato sto mislim da ostali nisu ni za kurac, vec zato sto tek preko 2 godine aktivno slusam rok(polovinu tog vremena sam slusao samo Riblju Corbu).
Znam da ima boljih od ovih sto sad slusam, ali trenutno slusam njih.
Jednog dana cu ih prerasti, i ne bi bilo dobro da se to ne desi.
Al' idu mi na kurac neki sa svojim preterivanjem, kao da se radi o bozanstvu a ne o bendu. Verovatno bih prihvatio da popusim nekom u zamenu za odlazak na koncert Kisa, ali to je ipak samo bend.

Realno, nisu mi jasni ni likovi koji slusaju samo jednu vrstu muzike, a kamoli jedan jedini bend, ma kakav da je.

Realno, nisu mi jasni ni likovi koji slusaju samo jednu vrstu muzike, a kamoli jedan jedini bend, ma kakav da je.

Da, baš sam nešto slično rekao na temi za metal...
Slušam metal, ali svuda možeš da nađeš nešto da ti se svidi i svuda ima kvaliteta, u bilo kom pravcu muzike... osim u grand produkciji...

Slušači jednog benda... Pheh, to mi je glupo, brate, previše.... To su ljudi jako uskog razmišljanja po meni...
Znam ih par... Neki su AAAAA METALIKA I NIŠTA SEM METALIKE NE POSTOJIII, neki BEOGRADSKI SINDIKAAAAT BUM BUM i tako ti tripovi...

Znam ih par... Neki su AAAAA METALIKA I NIŠTA SEM METALIKE NE POSTOJIII, neki BEOGRADSKI SINDIKAAAAT BUM BUM i tako ti tripovi...

Као и фанови Марчела. Тек су ми ти иритантни!

E, da, i oni... Oni su precrni

Evo ja slušam većinom Pink Flojd, ali baš sve pesme, a imaju raznoraznu vrstu muzike (od klasične gitare, neonacističkog roka pa do psihodeličnog roka) tako da ne smaram mnogo.

Hahahah, i ja...
Ja sam osoba koja je slusala samo eminema u osnovnoj skoli(mladji razredi), pa onda samo djoku balasevica i riblju corbu u starijim razredima osnovne(zavisno od raspolozenja, kad sam tugaljiv Djoku, kad sam veseo, besan itd Corbu), e onda sam jedno vreme mesao od linkin parka preko gansa, evanescenca itd.. Dok se nisam zalepio za Cepeline, godini dana SAMO NJIH. To je bio period kada sam bio u fazonu samo jedan bend. Mada su raznovrsni =D, pa mi nije bilo dosadno. Posle sam se odlepio, kad sam otkrio bluz, sada vecinski slusam Pink Floyd, i nije mi dosadno, imam diskografiju, i mesam ih sa Dorsima malo.

jel moja sorta ide na zivce, ja ne mogu 3 dana isti bend da slusam? ono, previse je dobre muzike da bi se bacalo vreme?

A šta je sa slušačima samo jedne pesme ja sam sad takav sa Singom od maj kemikal romensa ne skidam se s pesme k'o dete s' biciklice...

Ja najvise slušam Iron Maiden, ali ne stalno. Bude tu i Metallica, Tenacious D, Nightwish, Riblja Čorba, SARS, Nervozni Poštar, ... Kad malo bolje razmoslim, ja uopšte ne slušam samo jedan bend, čak ni jednu vrstu mjuze.
EDIT: SOAD

do sada nisam upoznao osobu koja slusa samo jedan bend lol
mada sam ja vrlo blizu toga jer Three Days Grace bukvalno slusam svaki dan poslednje 3 godine,znam tekst svih pesama napamet,neke pesme umem i da odsviram i na djitri itd.
ipak i pored TDG slusam brda drugih rok/metal bendova :)

Ipovedismo se mi da nas je gomila koja je slusala/slusa samo jedan bend. xD
Ajte sad nas pljujte.

Bolje nešto stalno slušati umesto se pozerski pretvarati da ti "slusaš pravu muziku" a znaš jednu/dve pesme od tog benda.

Nisu paraziti, samo su...neupućeni. E sad, da li je to njihov izbor, ne ulazim u to. I ja sam imala periode da vrtim par bendova istog muzičkog žanra, a onda sam odrasla i informisala se malo. Sad uopšte ne mogu da se odlučim kad me pitaju "šta slušaš od muzike?" Prijatelju, slušam sve što mi se svidi u tom trenutku, od Baha do Bloodbatha.

Ja obozavam Iron Maiden, naravno slusam uz njih i Sabaton, Priest, Sabbath, Dio, Nightwish, Metallica, Divlje Jagode, Corbu, ali nemam nista ni protiv Bochellija, James Morrisona i drugih izvodjaca. Ortak slusa samo Glam Metal i jednom prilikom mi kaze da poslusam kako Sebastian Bach sabija kako dobro peva. I ja da mu ne pominjem Halforda jer od bendova koje slusam zna samo Iron Maiden, kazem mu "Bruce Dickinson moze..." i onda me prekine i kaze JEBO TE BRUCE JEBO TE MAIDEN SAMO NJIH SLUSAS! i to je rekao pred celim drustvom i sada me svi smatraju da samo Iron Maiden slusam. Bedak...
Njemu i dan danas jebem mamu sa Maidenima i Dickinsonom. :D

Ово је сасвим реду ако је тај бенд, да не кажем уметничко- стваралачки конзорцијум, "Јандрино јато".