Prijava

Kako je glupo što neki ljudi iz Vojvodine misle da će im biti bolje ako budu nezavisni samo zato što će čvarke i pšenicu prodavati sami sebi, po mnogo jeftinim cenama...

Jel možeš da mi pojasniš šta si hteo da kažeš?

Ma, ako se išta bude odvajalo, možda nas okrnje na krajnjem severu, al' realno nema teorije. Iako koliko kontam tema je separatizam u Vojvodini, a ne da li će separatisti uspeti. Separatizma svakako ima, čak i ne toliko od tih napljuvanih Mađara već od ovih Bačkulja. Realno nam je u prirodi da se samo delimo na manje grupe dok ne svedemo račun na pojedinca.

Војводина има добру културну и економску подлогу да буде независна,

Нема ни једну, ни другу, а још мање трећу подлогу - политичку. Бар не у овом облику (територијалном) у ком је данас.
И још нешто да кажем. Не примајте се на то што млате по телевизији и новинама. Намерно дижу тензију. Мали проценат људи које знам су "аутономаши". Штавише, по војводини има много више радикалских типова, него ових. Свако ко мисли да ће му кренути у животу са умножавањем владајућих структура, чиновника и осталих паразита, не мисли довољно. А о културолошким разликама је смешно причати. Упоредите, на пример, Баварца и Берлинца.

O madre mila, ko o cemu, Srbi o deljenju. Nama je dovoljno da neki trolbot napise negde na nekom JuTjub snimku "Slobodna Vojvodina" i odma ona na RTS-u ona napravi emisiju o separatizmu, dovede neke lujke, i eto, rodjen separatizam.

O madre mila, ko o cemu, Srbi o deljenju. Nama je dovoljno da neki trolbot napise negde na nekom JuTjub snimku "Slobodna Vojvodina" i odma ona na RTS-u ona napravi emisiju o separatizmu, dovede neke lujke, i eto, rodjen separatizam.

Tako nekako.

@ katija

Nemojte više da nas hranite,molim vas!Mala Bavarska?To nešto kao priča sa Crnom Gorom koja je otcepljenjem od Srbije postala Mala Švajcarska?

Delivepar, nzm ja ništa, al' Šinavatra se doselio hahahah

Koliko znam,Centralnu Srbiju hrani meso iz Brazila i sa Kosova,mleko iz Hrvatske,brašno iz Bosne a ne vojvođanske njive.

@ Fat Christmas

Hahaha,sad kad bude krenuo da ulaže!

А ова тема има да окупи ложане само тако.

НЕ ПОМЕРАЈТЕ БАГРЕЊЕ!!!

I evo ga... Saće da krene Balašević lavina...

Jebalo nas blatno jezero Balaton i kompletna mađarska privredna komora!

GM, ova tema i okuplja lozane, a i trolove ce okupiti.

Kako je glupo što neki ljudi iz Vojvodine misle da će im biti bolje ako budu nezavisni samo zato što će čvarke i pšenicu prodavati sami sebi, po mnogo jeftinim cenama...

Jel možeš da mi pojasniš šta si hteo da kažeš?

Delivepar
@ katija

Nemojte više da nas hranite,molim vas!Mala Bavarska?To nešto kao priča sa Crnom Gorom koja je otcepljenjem od Srbije postala Mala Švajcarska?

Delivepar objasnio. Katija cenim da previse slusas Canka. U ostalom, znacajnog separatizma ni nema. 80% Srbi, alo kakav separatizam.

@rnrt-rain
Hahaha,pa baš je i zato separatizam,zbog tolikog procenta Srba.Nama ne treba niko drugi da se mi sami izdelimo i izginemo!

Ovde je sve rečeno. Prvi put da sam pratio neku temu na forumu, bo'me nije loše...

Delivepar
@rnrt-rain
Hahaha,pa baš je i zato separatizam,zbog tolikog procenta Srba.Nama ne treba niko drugi da se mi sami izdelimo i izginemo!

Delivepar objasnjava po drugi put. xD

Колико ми је смешно то кад наивци крену са том "ми њих хранимо" паролом коју су им ефикасно утерали подгојени страначки крмци. Јеботе, ко да им дају пшеницу за џабе. Ја све време мислио да је продају. Реко би чоек да би требало да им драго што имају више оних којим ће продати, ал не, бато...

Ја немам нека очекивања ако се и одвоји од Србије, а неће јер је број оцепљивача јако мали и увек ми је смешно кад неко крене да параноише како се Срби јелте деле и кавгу започињу. Е ондак мађари, има нешто што ретко ко зна, мађаре у Србији ови оригинал у мађарској не готиве јер су љаксе и не разумеју их :) ови што су за те велике мађарске су фашисти и остали ложачи праве песме и онда певају па их ови Левичари називају фашистима и тако. Ја знам Бечејске мађаре који се деле на мађаре и мађарчине што си ближе северу више је мађарчина(ово није ниш погрдно да ме неко не свати за озбиљно). Мађарчине су исти као и французи покушаваш да причаш енглески они те не јебу, генерално су смешни као наши ДСС-овци и остала гамад са РТС-а :) Е да се вратим на тему састав Срба у Војводини је поприлично на страни за неоцепљивање јер има пуно Босанчина Црногораса Херцеговаца Личана и осталих србенада. Лале ориђинал као ја су ретки и незаинтересовани мене политика не занима а и тај национализам ми иде на курас да би радо био Југословен или само Словен јер ако сам Србин онда сам Православац а то ми баш није симпа :) енивеј млаћење празне сламе ако неко оће да нас краде учиниће то он био србин мађар или холанђан са или без Србије. Чињеница је да нас краду мало више јер свака кућа има адресу број и струјно бројило ;)

Sad pročitah ovo gore. Ne radi se o prodaji pšenice jugu Srbije. Radi se o punjenju državne kase. Ali nema veze. Vidim da su temu okupirale patriote i Srbende, pa ne želim da gorim na lomači.