Prijava

Daklem, verovatno ste čuli da se planira veliki kambek, iliti rijunijon tapovaca, u njihovoj originalnoj postavci Ivana Peters, Goca Tržan, Milan Bojanić, Đorđe Pajović i Petar Stupar.

Međutim, njihov menadžer, i čovek koji je oformio ovu grupu, Gane Pecikoza, izjavio je:

"Prema mom mišljenju, to je još jedan rijaliti u nizu. Svi znamo zašto poznati pristaju na učešće u tim šou programima i rade samo zbog para. Ne interesuju me uopšte. Oni kada su došli na ideju da se okupe nisu me se ni setili, da me bar okrenu. Koga oni zanimaju posle 15 godina? Goca uredno peva pesme grupe „Tap 011“ i kome god nedostaju njihovi stari hitovi, mogu ih čuti na Gocinim nastupima. Ako se Ivana uželela starih pesama, zašto ih ne peva sa svojom grupom na nastupima? Trebaju im pare, zato se okupljaju. Ne zanima me šta će da rade, jer to nije „Tap 011“ koji sam oformio."

Šuška se da je okupljanje bila Gocina ideja, jer je navodno upravo ona ta koja se ne libi da pronađe bilo kakav način da zaradi dodatni keš.

Da li je ovo okupljanje zaista neophodno, i da li ovo najavljuje talas okupljanja davno sahranjenih sirotinjskih dens bendova iz veselih nam devedesetih?

I kad smo već kod toga - da li biste voleli da oživi muzika devedesetih? I zašto?

Ma, koga boli kurac?

gamby
Ma, koga boli kurac?

taj rad

koga boli kurac može da ide kod urologa da mu pogleda - bolje sprečiti nego lečiti! :)

ozbiljno, ne znam za vas, ali meni je ovo najava apokalipse....

sta fali tapovcima, pa nisu oni turbo folk. jedino me nervira ona goca kretenka uh kako bi je puko po sred face. gostuje u vrnjackoj banji za vikend, mozda odem da je gadjam pikavcima

Lemajo, sam povratak Dr.Igija ti dovoljno govori. Imao sam 15 godina kada je sve to bilo popularno i nekako me te pesme sećaju na zezanje iz tog perioda. Ali ponovno okupljanje starih bendova je samo silovanje estrade. Jebote, pa nisu oni Skorpionsi....

Да ли би прала наше гаће, маће? Да ли би прала наше гаће? Гаће! Гаће, маће!

Jebote, pa nisu oni Skorpionsi....

e pa baš to, korle. nisu tapovci turbo folk, ali bogme nisu ni neki kvalitet. u to vreme i kineska opera bi predstavljala alternativu seljaniji...
od drigijevog koncerta mi se prevrnuo želudac, al ajde, pomislih to je samo ovaj jedan. ali otkud tolika nostalgija za nekvalitetnom muzikom? evo čitam da se i mobi faking dik sprema za rijunijon!
što je najgore, ta muzika povlači sećanja na jako loša vremena, ja bih da sve to zaboravim, a ne da se prisećam u kakvom sam mraku živela!

Чекај, а шта раде тренутно мушки чланови тог "бенда"?

Svaka im čast što su u tom vremenu održavali muziku na nivou, zaista su legende. Ja bih prvi otišao na koncert.

momci su neki menađeri, tako nešto... ne eksponiraju se...

Vi kako ocete, ja sam ih slusao pre. Zanimljivo mi bilo. One decije pesme tipa Jeti sumadinac ili dosadan dan. Sad ih naravno ne slusam, nit' cu ici na koncert.

Ljudi moraju da shvate da nije metal jedino što valja na ovom svetu, a takvih ljudi ima ovde koliko hoćeš.

Ljudi moraju da shvate da nije metal jedino što valja na ovom svetu, a takvih ljudi ima ovde koliko hoćeš.

AMIN

Ljudi moraju da shvate da nije metal jedino što valja na ovom svetu, a takvih ljudi ima ovde koliko hoćeš.

Тако је! Постоје много боље легуре, које уопште не рђају, а и далеко се лакше варе. И дрво је боље од метала, можеш лепо ексерима да га закуцаш, њега чак уопште не мораш да вариш.

Да ли би прала наше гаће, маће? Да ли би прала наше гаће? Гаће! Гаће, маће!

Не знам за вас, али имам брата од ујака који са својих дваеспет и кусур година још није престао да се ложи на Тап 011. Никада нисам волео тог монголоида лололо

Hahaha, Peki. :)

Da, želim da oživi dens devedesetih i imam ja pitanje: Da li mislite da je trenutna najpopularnija muzika u Srbiji bolja od densa?