Prijava

Svaka im čast što su u tom vremenu održavali muziku na nivou, zaista su legende. Ja bih prvi otišao na koncert.

АХАХАХАХАХАААААААААААААААААААААААААААААААА
Јоооој, Исусе, Маријо и Јосифе и колегијуме црних нинџи.........

KOmpozitni materijali su budućnost.

GM

АХАХАХАХАХАААААААААААААААААААААААААААААААА
Јоооој, Исусе, Маријо и Јосифе и колегијуме црних нинџи.........

Ahahahaha, pa ja sam jedini koji je imao muda da to napiše. Siguran sam da mnogi dele moje mišljenje, ali da zbog takvih kao ti se ne usuđuju da to napišu. Ja smem i apsolutno me zabole tuki za tvoje mišljenje ili tebi sličnima. Kao da je ono i bitno.

ja ne slušam metal... zapravo, nisam ga slušala od srednje škole.

u to vreme veselih devedesetih nismo imali mnogo izbora nego da slušamo tap 011, bajagu, bit street, đoganija, drigija, vampire i slične. kao što rekoh - oni su bili alternativa. babe su bili hard kor. mešam ovde pravxe, ali ono što je njima svima zajedničko je - nekvalitet. nastali su kao patetični odgovor na miru, gagu, cecu, vecu... sada kada slušam, eto npr. tap 011 jedino što doživljavam je transfer blama, nemaju nikakvu kvalitetnu muziku da mi ponude. i sada i oni pucaju na neku nostalgiju ne bi li zaradili koju kintu koristeći se ovom tananom emocijom. a ja se pitam - koja nostalgija bre!? nostalgija za čim? nostalgija za er maks patikama, šuškavim trenerkama i metalnim kajševima?
na stranu to što mi trca (goca tržan) ide na onu stvar...

da se ne lazemo kvalitet ih ne odlikuje, sve pjesme ti dosade posle najvise drugog slusanja....

Sve neki kambekovi, čuda i čudesa. Uskoro će neko i iz groba ustati, samo da napravi veliki povratnički koncert...

Dejan Cukic je imao kambek ali niko nije ni primjetio da je i odlazio........

Њах... Кога брига, реално?