
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
http://www.smedia.rs/vesti/vest/66684/Savo-Milosevic-Ubijen-otac-Sve-Milosevic-Ubistvo-Bijeljina-Ubijen-otac-Save-Milosevica.html
Hoću jednu rospiju s takvom kosom da me bije u braku.
Ovo me je (malo) iznenadilo (mislio sam da to žene rade zbog sujetnih muškaraca)..
http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/7171/Otkriveno_zasto_zene_glume_orgazam
Neko, pa su onda obrisali, pa sam ja stavio.lol
Zaboli zene dupe za musku sujetu !!!
Misliš? Meni je bivša devojka rekla da to radite da vas muškarci ne bi ostavili zbog neke koja više uživa, na tu foru neki kurac i onda glumite da se on, nežni cvetak, ne bi osetio povredjenim.
Ma i nije važno. Ionako skontaš nakon odredjenog vremena sa devojkom kada glumi kada ne.
http://img825.imageshack.us/img825/5287/beznaslovabg.jpg
Доппио волимо ми тебе без обзира што не читаш и слушаш ђубре :* ♥
L0L-e.. nisam to ja.. nego neki pacijenti sa fejsa xD MWAH!
Ima i ova:
Jovana Markovic (Ljubav-Ne Hvala Jacu Pivo)
xD
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002307039878
Ова убија, а ово у загради ваљда прича о томе да је неписмена хД
Ахаххахах ладно још стоји то што сам мијењао :Д
Схто је слатка, лоле, схта ретји ♥
http://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=17#post_1367146
:p
Трт то мало, ја имам постер о томе :Р
а и http://vukajlija.com/forum/teme/20068-podijeli-sa-vukajlijasima?strana=17#post_1365749 знају људи :р
Ma bre...
Ne kažem da nisi stavio.
Bilo je neko vreme, pa su sklonili, i onda sam ja opet stavio. Isti tekst. :)
Шта мислиш, ко је одрадио то?
Nije Smare. Cara je.
Шалим се бре :)
Ти то о неписменој зиљавуши или о Доппији? :))
О зиљавуши, Дуплу не коментаришем :р
Уууууу јел то због љубоморе што је љепша од тебе? :Д
Jel bio Pavle?
http://www.facebook.com/pages/Darko-Radovanovi%C4%87-in-memoriam-1975-2011/233559409994755
Даааааааајјј гледај троловањеееее докторат
Само може да сања о томе :Р