Podijeli sa Vukajlijašima

  1. el moze da se preuzme Vukajlija?

    Nemož. Ja probao, nudio kajzenu kule i gradove, kaže nemož.

  2. A šta bi sa njom, gospodo dinosaurusi?

  3. Obnovila bi se tema: JEBANJE
    Kostic kulenje seeezenje na svakom koraku
    Pojzen definish- drustveni parazit ili stereotip
    Kosmopolita da se vrati i reaktivira komentatorsku sektu
    VOS + clanarina od po 70 kinti nedeljno po clanu (slucaj Chavez)

    Kontam da bi ovo bili pocetni potezi stare garde, dopunite

  4. ja sam zapravo bio na sajtu u doba kosmopolite i trajno dao svoj nalog u velikoj bici protiv diktatorke o/ osećam se kao veteran

  5. хезно
    ja sam zapravo bio na sajtu u doba kosmopolite i trajno dao svoj nalog u velikoj bici protiv diktatorke o/ osećam se kao veteran

    Press F to pay respect

  6. Mracna vremena bejahu moj hezno, ko zali za kosmopolitom u kuci mu bila

  7. Kosmopolita true neprijatelj drugosajtovaca

  8. Ako je kosmopolita stara garda…

  9. Eeee moja kosmopolita, ostala si upamcena kao tamnicar mlada garda

  10. Ja sam se tako plasio peki d dzema. To je bio strasan autoritet

  11. meni je uvijek bio zanimljiv lik onaj petar pan pezos u smislu da verovatno klinički nije normalan

  12. Ja sam osnovao stranicu džimi naćiću te u gradu kada je bilo relevantno džimija naći u gradu i nešto mu došapnuti

    #staragarda

  13. Kasnije sam preneo admin ovlasti na mulucu i ona je stranicu naravno uništila

  14. Baš je dobar osećaj čitati ovu temu, vratilo me u staro dobro vreme kad sam isto tako čitao teme na ovom sajtu.

    Samo ste sad smorili sa ovim izlivom nostalgije, ja sam tad bio klinac pa sam sad već ozbiljan čovek, jasno je da ste vi onda matori konji ali nije još gotovo.

    S tim u vezi, dovoljno je pogledati manastire, da bi se zamonašio moraš da se odrekneš porodice, svega "svetovnog", promeniš ime, pa ti onda tamo budu nova porodica. Klasična sekta, od početka do danas, i kao što i danas nastaju nove sekte koje su progonjene (od starih sekti) i ljudi ginu zbog njih, tako je i hrišćanstvo na početku bilo proganjano i ljudi su ginuli zbog te sekte. Za razliku od nekih new age sekti, hrišćanstvo je zapravo bila represivna i desktruktivna sekta, koja je sa punim pravom bila proganjana. Hrišćani čim su se dokopali vlasti počeli su da progone druge sekte, da pale knjige, zapalili su aleksandriju i nebrojane učene ljude, itd. Ničeg specijalnog nema u hrišćanstvu čega nema i u drugim religijama.

  15. S tim u vezi, dovoljno je pogledati manastire, da bi se zamonašio moraš da se odrekneš porodice, svega "svetovnog", promeniš ime, pa ti onda tamo budu nova porodica. Klasična sekta, od početka do danas, i kao što i danas nastaju nove sekte koje su progonjene (od starih sekti) i ljudi ginu zbog njih, tako je i hrišćanstvo na početku bilo proganjano i ljudi su ginuli zbog te sekte. Za razliku od nekih new age sekti, hrišćanstvo je zapravo bila represivna i desktruktivna sekta, koja je sa punim pravom bila proganjana. Hrišćani čim su se dokopali vlasti počeli su da progone druge sekte, da pale knjige, zapalili su aleksandriju i nebrojane učene ljude, itd. Ničeg specijalnog nema u hrišćanstvu čega nema i u drugim religijama.

    koliko ovo bukv moze se primeni prvobitno na zute zatim na napredne pre toga komunjare

  16. Slično je su zato što su ljudi uvek isti, ali ideje nisu sve iste.

  17. eeee nije tačno, prvosrbi nemaju zube a pametniji su od drugosrba (znaju istinu)

  18. jebali te i prvosrbi i drugosrbi

  19. uuuu sta si ti prijatelju neki nestorijanac gde si zalutao

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.