Podijeli sa Vukajlijašima

  1. па што би кењали кад нико не живи у србији

  2. Zivi poneko bar onaj mikec zivi u srb negde nemoguce svi napolju, de igra ovaj avram ima tu jos domestikusa sig

    Al obj bila bi fora agituju nekog da se posere po vuceli

  3. добро живи микец има сад 200к евра може купи стан тако де се не копају литијуми сачека пензију и може се пресели на бахаме

  4. Prvi koji od njih koji zakmeci protiv Vucka, zavrsio karijeru

  5. Ostale mi neke jabuke na šanku pa ima 3-4 nedelje ,nisu se promenile od tad po izgledu ,al nas truju danas ako oćeš da si zdrav nemoj da jedeš voće

  6. Марио врећо направио неки клип де се неки милан маравић изтригерово ајмо коментари мишљења погледајте све оћу јовино мишљење

  7. https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-tjentiste-stigli-helikopteri-iz-srbije-koji-ce-pomoci-u-gasenju-pozara/240813115

    Polakoo komšijeee.. ne može samo da se uđe da se gasi tuđe lepo sam vam rekao.. ne gasite nam požare..

  8. Korisnik1703852954
    prije 18 minuta
    Hvala braćo za pomoć i dobrodošli u Republiku Srpsku.
    Korisnik1703852954
    prije 17 minuta
    Tu smo za pomoć ako i vama šta zatreba kao što je zatrebalo 2014-te kad je iz nekog čudnog razloga oštećen nasip na Savi i poplavljen Šamac i tako usput Beograd sačuvan od ozbiljne poplave.

  9. хахаха а нису толко у љубави хД

  10. Jedino ovaj nas od 4k modz nesto uradi ovo drugo za gasenje rostilja

  11. kad je iz nekog čudnog razloga oštećen nasip na Savi i poplavljen Šamac i tako usput Beograd sačuvan od ozbiljne poplave

    Ne Beograd već Šabac da bi se sačuvao, tj. zorka da ne bi završila pod vodom. Kažu ljudi u tom slučaju ne bi bilo pitke vode nizvodno nigde narednih ne znam koliko godina, jer neko je bio jako pametan i fabriku podigao bukvalno na reci, a tamo nema čega nema, počevši od azota. Bila ta priča da su potopili Bijeljinu da sačuvaju Šabac.

  12. Uzeo neku Polimark majonezu bila na akciji i tu primjetim da je kod vas majoneza muskog roda odnosno da se kaže majonez.

    E to vec mislim da je ispravno, mi zovemo majoneza a zapravo je sos majonez. Po gradu Majon/Mahon u Španiji ili Francuskoj.

  13. sad sam htio da te pitam sto vi muslimani zovete majonez majoneza jbt to bas svaki musliman radi

  14. Bosnjaci*, muslimani su i u indoneziji

    Pa ne samo mi, govore i hrvati, samo vi zapravo govorite majonez mada mislim da je ispravnije samo nije opsteprihvaceno

  15. pa je li muslimani u indoneziji kazu majonez?

  16. Ja mislio Majoneza neko žensko ime ili titula tamo među tim svetom. Svašta čovek nauči vremenom.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.