Podijeli sa Vukajlijašima

  1. odjednom obije i treba uhvatiti ritam. tako nekako :)

  2. Paninaro, imaš ti političkog potencijala u sebi... :-)

  3. griješiš, totalno sam apolitičan. imam iskustva sa mužom, istina koza je bila u pitanju, držala baba kad sam bio mali. zvala se Ćule i tada sam mislio da daje mlijeko i kafu :)

  4. Znači znao si isto koliko i Tadić sada... :-)

  5. Paninaro, i moj deda držao koze. :) Pokušala sam da muzem ali mi nije uspelo. :(

  6. Ево сад ми паде на памет: Курајбер може написти бољу причу у једној дефиницији, него "Сумрак" у четри књиге.

  7. Oduvek me mučilo to pitanje. Kako pčele zimuju? I evo, prosvetlila sam se uz ovaj opširan i detaljan članak. :)
    http://poljoprivreda.info/?oid=15&id=299

  8. Vučice, ti si moj idol! :-)

    Moraću i ja da počnem malo da gledam na svet oko sebe u tom fazonu, definitivno!

  9. Kurde i treba. Što više informacija upiješ to ćeš više znati. Ako već znaš onda pusti da drugi dele ono što su saznali a što je ujedno i zanimljivo. ;)

  10. Ma kad bi nekako mogao da se formatira mozak, ja bih prvi to uradio.

    ...Onda bi mi baš sve bilo novo i zanimljivo. :-)

  11. Jebote, nivo organizovanosti ovako sićušnih stvorenja je prosto nevjerovatan.

  12. Primijetio sam da Kurd ne može da se odluči koju će sliku da zvekne na glavatar. Vučice to za pčele sam ja mogao da ti izdeklamujem , ćale mi ima 20 košnica lololo

  13. Primijetio sam da Kurd ne može da se odluči koju će sliku da zvekne na glavatar.

    Ja to vazda kad mi je dosadno...do sada sam promenio 2554267637 avatara, a svi me ipak znaju po onom nakurnjaku.

    Ne mogu da pronađem nešto što će da ilustruje moju ličnos'...
    Dal' da zakačim pijuk?

  14. Ne mogu da pronađem nešto što će da ilustruje moju ličnos'...

    http://www.bugaga.ru/uploads/posts/2011-07/1311588485_bender.jpg

    lololok

    A inače ona Banana ti je bila mnogo kul.

  15. Ostap...legenda nad legendama!
    To mi je bre duhovnik u neku ruku. :-)

  16. Eto, kad neko nema bilo koju informaciju koju vi znate onda je taj neko tupan i glup. Čovek se uči dok je živ, tako i vi. Nemojte da mislite da sve znate. :) Ako ne znate nešto, ne bi trebalo da vas je sramota da to otvoreno pitate. Glupo je to što klasifikujete ljude na glupe (one koje ne znaju ono što vi znate) i pametne (one koje znaju sve što vi znate, čak i više od vas)
    Šerloče, nesam znala da si imaš ćaleta koji je pčelar. :) Lepo je to zanimanje. :)

    Šalabajzer
    Jebote, nivo organizovanosti ovako sićušnih stvorenja je prosto nevjerovatan.

    To i ja kažem. Prosto je fascinantno.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.