Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ma ja veze nemam bre o pčelama, osim da bodu, zuje i lete okolo. Stvarno.

  2. Vučice , ćale mi nije profesionalni pčelar , al' bavi se time matori , to mu je hobi. A oko njih i nema puno da se radi , ponekad meni dozvoli da im sipam onu šećernu vodicu.
    :)

    Ostap...legenda nad legendama!

    Pa metni ga na avatar , po meni je on Del Boj ruske književnosti :)

  3. Onda idi si uči Kurde. :) Knjigu u šake. :) Ne traći vreme na gluposti. :)
    Ako šerloče, ako. Samo pomaži, biće od tebe nešto. :)

  4. Samo cu da se nasmejem.

  5. Ти се смеј, ја посло риквест!

  6. Idi otkini od trolovanja.

  7. Мислиш да ПМД и сам није трол?

  8. Ovaj Ponosni mladi demokrata? Moguce. Nisam ja ni gledao grupu, samo video naslov. Jebe mi se.

  9. молим вас гледајте Хепи сад, емисији присуствује дух из система Сиријус

  10. Je l to tvoja mačka, što muke mučiš sa njom?

  11. Прошог мјесеца гледам ја тако неку порњају на нету и искочи ми прозорче да сам милионити посјетилац сајта и да сам добио грдне паре. Мојој радости није било краја. Кликнуо сам, оставио податке и сутра су ми донијели паре. То је било сасвим довољно да престанем са бингом и томболом. Окренуо сам леђа лутрији Републике Српске. Али, да ствари буду још чудније, од тог дана није престајало да ме сере. Малтене сваки дан сам постајао тај срећни добитник. Док некидан ћаћа није инсталирао ad blocker, јер, како каже, паре ће ме искварити.

  12. Oće to kad ne jebeš, onda te krene karta u pičku materinu...

  13. Iskusan sam ja nejebač...

  14. Americki gradic "Boring" iz savezne drzave Oregon, pobratimio se sa Skotckim gradom "Dum" i sa time zele da izreklamiraju svoja mesta.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.