Prijava

znam tu pičku, zove se ana, mršava je i ima sise velike, veštačke, ali lepe. jebo bi je, iako je paglu i u organizaciji koju fundiraju amerski konzervativisti

Је л' само мени оба ова снимка изгледају као неке монтаже РТ-а или Би-Би-Сија?

ма дај јебач не кењај, знаш ме, нисам ни ја дебос са србин инфа, ал ми се смучи кад видим 20 мајмуна како пендрече 3 нека лика што су хтели типа да прођу до улазних врата.

ана са социологије, мислим да је у типа хелсиншком одбору или некој сличној антисрбској организацији. а нисам приметио да има вештачку сису, си сигуран?

Јоиле, ел мисиш на ову са Амфилохијевим транспарентом? Је л' лезбача ил' се само залаже за ове...?

јел није? овде демонстрираш силу, немилосрдна полиција бије грађане, нема зезања с државом, а не смеш да писнеш на онај пакао у новом пазару? јел није?

a sto jednostavno nisu vucic i ovi izvadili pistolje i zandari izvadili iste i pobiju se medjusobno sa sve navijacima i pederima i cedom i vucicem i novinarima i onom babom sto se izjasnjava ko ciganka, svi se pobiju na gomili i cao zdravo poyy

А што би био намештен снимак? Какве користи има Курчић?

Мада јесте нереално да нико није рекао да је Вучелин брат... него што су га шибали уопште, је л' се курчио?

није лезбача срето само се ложи на антисрбство.

davide fali ti ono "a nas hapse zbog dzointa, LEGALIZUJ BREE"

Hahahah boktejebo RK Zagreb se sada zove Prvo plinarsko društvo Zagreb...šurenje u plinaru!

NEMOJTE DA GA BIJETEEEE!!!!

decko_koji_obecava

А што би био намештен снимак? Какве користи има Курчић?

Чек, стварно не увиђеш вишеструку корист коју ће извући из овога?

сад размишљам изгледа да је овај у маскирном пандур.

Ево, да елаборирам. Захваљујући овоме, Вучић доказује да:

1. Није тиранин, ни осветољубив, јер нико неће гонити пандуре чак ни за претерану употребу силе или како већ.

2. Сви грађани су једнаки, није само вама ограничено данас кретање, исто важи и за мог брата који није нимало повлашћен.

3. Добија и гнев народа усмерен ка полицији, што није безначајан притисак на ове синдикате полиције што штрајкују.

ана са социологије, мислим да је у типа хелсиншком одбору или некој сличној антисрбској организацији. а нисам приметио да има вештачку сису, си сигуран?

pa kad pogledma malo, tako mi deluje, pre ih nije imala. a i reko mi neki gari što je s njom po tim organizacijama. oni su u nekim 'libertarijanskim' pričama, da ne pominjem ovde ime organizacija, uglavnom ih neki 'libertarijanski konzervativci' iz amerike finansiraju, zaboravio sam ime fondacije. teška govna

сад размишљам изгледа да је овај у маскирном пандур.

opste je poznato da samo lovci u srbiji nose maskirne uniforme

e jbg:

ана са социологије, мислим да је у типа хелсиншком одбору или некој сличној антисрбској организацији. а нисам приметио да има вештачку сису, си сигуран?

pa kad pogledma malo, tako mi deluje, pre ih nije imala uopšte. a i reko mi neki gari što je s njom po tim organizacijama. oni su u nekim 'libertarijanskim' pričama, da ne pominjem ovde ime organizacija, uglavnom ih neki 'libertarijanski konzervativci' iz amerike finansiraju, zaboravio sam ime fondacije. teška govna

оно пеглање уопште не изгледа намештено, прво превише је брутално, друго ово је типичан образац кидисања и додатног пеглања кад се повлачиш (тотално је могло да се избегне ако је монтирано), свако ко је видео жандарме на делу то зна, то стално раде. треће, могли су да снимају из даљине или да буде мутно, или да сниме само крај кад нпр. телохранитељи извлаче/носе андреја, или да се прикаже нека гужва и туча где се ништа не види па на крају да се зумира вучић итд.. то су само пар идеја овако из главе, контам да би стручњаци то много професионалније и са више идеја од мене одрадили...