Prijava

hahahah ova prva ne izlazi iz brazil kladionice u sarajevskoj :D..znaci po ceo dan igra slot aparat, do negde oko 4 popodne, onda ova druga dolazi kupi je, odu izadju pojedu po sendvic, rucaju nesto i vrate se onda obe prva nastavlja a druga igra Book of Ra..i zavrte i rulet nekad

која бре? ова ненаказа по цео дан игра апарате?

Lezbejke kod mene imaju glas, podržavam ih. Obožavam da drkam dok se ljube i igraju. Ali samo dobre lezbejke, protiv sam loših, njima treba zabraniti mogućnost da budu lezbejke.

Ova lijeva je i simpatična, a desna ima male oči. Meni baka zborila kacam bijo malen: Male oči su kao malen prozor na kući, nema bujruma kod tih ljudi, vazda su stisnuti i ne daju suncu da uđe u njih. Tim savjetom baka me izlječila, a prije 6 godina i oženila!!!!

dobro ti je baka zborila... ima i naučno objašnjenje za to... :)

Мени је смешно што сви овде на форуму као подржавају парадирање, а у ствари ћуте гајби кад им маторци пљују педере... или кад се та прича покрене у друштву. Зато су овде главни, лол

Док се није охладило, да пренесем један статус непосредно везан за ову тему:

Милан Перишић

100 godina od smrti našeg najvećeg kompozitora - Stevana Stojanovića Mokranjca... 1200 pevača se skupilo u hramu Svetog Save u Beogradu na Liturgiji i Parastosu da odaju počast čoveku koji nas je svojim radom zadužio za vekove, svojim umetničkim angažmanom otvorio put budućim naraštajima i ucrtao Srbiju na mapu svetske kulturne baštine! A opet, vek nakon njegove smrti, toliko smo ojađeni da događaj ovog kalibra koji je, pritom, odlično organizovan i koordiniran zahvaljujući nekolicini ljudi, među kojima je prvi maestro Bojan Suđić, ne samo da nije dobio medijsku pažnju koju zaslužuje, nego je zloupotrebljen u antikulturalne svrhe! Imali smo priliku da, posredstvom kvazi-novinara krajnje ograničenih mentalnih kapaciteta Žarka Bogosavljevića, budemo svrstani u - ni manje ni više - SKUP UPEREN PROTIV PARADE PONOSA, i to na lajv prenosu parade na Blic onlajn portalu.

Nemam reči da objasnim ogorčenost koju osećam u ovom trenutku, i iako sam se na prvi mah nasmejao na ovu 'vest', gorak ukus poraza je ostao - globalno slepilo naroda je poražavajuće, a manipulatori iznad nas suču brke i smeškaju se.

Ja sam današnji dan priveo kraju bogatiji za jedno veliko iskustvo, zajedno sa još 1200 ljudi, 1200 ljudi koji su pokušali (i uspeli!) da na pravi način iskažu poštovanje jednom od najvećih ljudi Srbije - dok su drugi pokušavali da unište i ono malo dobra što imamo. Ostaje nada da je ovaj (ogroman) broj glava dovoljan da pokrene stvari na pravu stranu, a Mokranjcu - SLAVA!
https://www.youtube.com/watch?v=9w43aBw7fRQ

decko_koji_obecava
Мени је смешно што сви овде на форуму као подржавају парадирање, а у ствари ћуте гајби кад им маторци пљују педере... или кад се та прича покрене у друштву. Зато су овде главни, лол

ај несери, кева ту почела нешто да ми прича као породичне вредности, бла бла, реко ај мрш у кујну, има да ШЕТАЈУ! а ћалета сам давно већ убедио по принципу шта год да каже, ја му одговорим ТИ СИ ЗАТУЦАН!12 и ево сад већ 3 године пише блог за кверију, нису неке паре ал капне која хиљадарка јура у пар недеља

Да ли девојке дркају клићонија на порниће де се два лика трпају у чмар или пак само лижу један другом гениталије, као што мушки гуле саламу на лезбо акцију?

imaju neke stvari protiv koje sam,a sto se tice pedera,zasto bi bio protiv njih,ne predstavljaju mi nikakvu opasnost,mogu da organizuju najbolesniju poaradu u centru begea sto se mene tice
ja mrzim politicare i pandure,mada ni o njima ne razmisljam mnogo,ko jebe i njih

http://www.youtube.com/watch?v=A4GYxgsnyO0
Al ga odvali na 0:18 jebote, direkt po bubrezima. (Andreja Vučića)

decko_koji_obecava

Мени је смешно што сви овде на форуму као подржавају парадирање, а у ствари ћуте гајби кад им маторци пљују педере... или кад се та прича покрене у друштву. Зато су овде главни, лол

Управо су отишли сестра, зет и клинци кући, били код нас на ручку. Почели нешто у фазону "шта има да се окупљају, што се други не окупљају"... Само сам их питао зашто онда Двери праве породичну шетњу, где исказују своје ставове о породици, православљу, итд, а истовремено траже да се другима забрани исто то право на окупљање и исказивање ставова. Само је било кроз зубе "добро, ајде..." и мењање теме лоло

Брејкинг њуз: Можете бити породични и религиозни људи и истовремено не бити бесни због чињенице да неки други нису такви и да се јебу са истим полом.

Па ја мислим да ни Двери ни ови шупци не треба да парадирају. Осим лезбијки, лезбијке су кул. <3

богами добро су их испеглали, једино ми није јасно ако се већ није он позвао, како нико од телохранитеља није рекао да је то вучићев брат, не би овако брутално било него би се све завршило кроз разговор... реално који је проценат људи који знају како изгледа вучићев брат, можда су га видели једном у новинама и то је то

Al ga odvali na 0:18 jebote, direkt po bubrezima. (Andreja Vučića)

Ја ни после снимка нисам убеђен да ово све није исценирано.

Sanitarni čvor

deluje mi kao da su nasli nekog lika da ga slikaju kako satro lomi transparent.nikakve reakcije,makar neka grimasa na licu,ribe i onog derpea.

Буквално ми иста ствар пала на памет, чим сам видео слике.

http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2014/09/28/Gej-parada-ponosa-u-Beogradu-LGBT-6.jpg

види их јеботе, лол

Овај што ломи транспаренте личи на Оливера Мандића.

није шатро.

https://www.youtube.com/watch?v=e77yd1pK9dA

а ево и овога. туга како је мурија орна да овако крвнички изнабада србина, ма ко то он био. а на косову ,,шумокрадице" са калашима убијају људе, у нп парадира армија санџака.

https://www.youtube.com/watch?v=A4GYxgsnyO0&feature=youtube_gdata_player

давиде, ај немој молим те брате…

Јебена жандарска говна, најгора сорта људи матер им јебем. Скупе се њих 100, са фул опремом, пендрецима, кацигама и крвнички бију тројицу ликова. И да је највећи смрад тај што га бију, цигански је скроз.