Podijeli sa Vukajlijašima

  1. шта као, за иљаду долара јебеш џену, шта?

  2. па то јеботе , нема шта да се прича.

  3. Не треба ти ни иљаду, само карта до француске.

  4. Das pare i dobijes sve polne bolesti koje mozes da dobijes.

  5. Ја нечим морам да се похвалим пред будућим унучићима и мислим да је ово права ствар за тако нешто. Или кад боље размислим, седнем испред неког дисконта пића, и причам осталим распадима ко што сам ја, шта сам урадио фамозне 2012.
    И трас! Покажем им клип или фотку коју ћу тада да меморишем у неком уграђеном геџету одмах поред карбонског кука, ко робокап.

  6. Ортакова колегиница с факса има питона гајби, и почео питон нешто да се трипује раном зором, свако јутро се испружи тачно поред ње у кревету(хе хе). И она оде до ветеринара и пита га шта се дешава са питоном, да није запатио неку болест, и добије не тако симпатичан одговор, "девојко, он мери да ли може целу да те прогута". Бррр...

  7. Simpatična životinja. Mi na vežbama u Zoo vrtu, i daju nam da se igramo sa onim albino pitonom, i ispipali ga svi, zezali se, ovi ga i ljubili. I kaže frajer, samo operite dobro ruke, možete da dobijete salmonelu. Svi su istrčali odande za, cirka, sekund.

  8. Давид
    шта као, за иљаду долара јебеш џену, шта?

    valjda oce da se jebe sa 999 ljudi u isto vrijeme, ne vidim da se pare pominju uopste....

    адјард Куплунг
    Ортакова колегиница с факса има питона гајби, и почео питон нешто да се трипује раном зором, свако јутро се испружи тачно поред ње у кревету(хе хе). И она оде до ветеринара и пита га шта се дешава са питоном, да није запатио неку болест, и добије не тако симпатичан одговор, "девојко, он мери да ли може целу да те прогута". Бррр...

    a ovo sam oplakao!

  9. Ортакова колегиница с факса има питона гајби, и почео питон нешто да се трипује раном зором, свако јутро се испружи тачно поред ње у кревету(хе хе). И она оде до ветеринара и пита га шта се дешава са питоном, да није запатио неку болест, и добије не тако симпатичан одговор, "девојко, он мери да ли може целу да те прогута". Бррр...

    HAHAHAHAHAHAHA!!!

  10. Радјард Куплунг
    Ортакова колегиница с факса има питона гајби, и почео питон нешто да се трипује раном зором, свако јутро се испружи тачно поред ње у кревету(хе хе). И она оде до ветеринара и пита га шта се дешава са питоном, да није запатио неку болест, и добије не тако симпатичан одговор, "девојко, он мери да ли може целу да те прогута". Бррр...

    Uh, čuo sam vakih par priča..jebem ti ljubimca takog.. Još moraš i miševe da uzgajaš da bi ga ranio! Pu jebemu tromajku i ljubimcu!

  11. valjda oce da se jebe sa 999 ljudi u isto vrijeme, ne vidim da se pare pominju uopste....

    то.

  12. I kaže frajer, samo operite dobro ruke, možete da dobijete salmonelu.

    Ja mislio da se samo moze od janjeta dobit to

  13. Ako trebaju nekom patike za trcanje ili voli veoma udobne patike.
    Neka uzme Reebok Reflex.
    Buraz ih uzeo danas.
    Patike su NEVEROVATNO udobne covece, mekaneeeee, mekane.

  14. Nisi znao pre za ovo?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.