Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ти, који си само набубао то што си имао на правима, мислиш да си попио сву памет света, а ограничен си као те тарабе којима је ограђено твоје двориште.

    Опаааааа, двориште, тараба, јеси то на крају ипак лоцирао цоу?

  2. Danas je izgleda ultramoderno braniti Olju Bećković. Bemliga, ja sam je gledao nekoliko puta i stekao sam utisak da za nju Sunce sija iz centrale DS. Ne marim ni za ukidanje ni za emitovanje njene emisije, ja sam je izbegavao gledati.

    S druge strane, ne kapiram potrebu da se toliko veliča jedan novinar, makar ko on bio. Šta sad - ukinut utisak na B92, svet je propao, ja ne mogu nigde da radim, jaomajko. Sposobna novinarka sa renomeom i iskustvom - pređi negde i napravi emisiju jednakog kvaliteta, gledaće te tvoji gledaoci i na b92.info ako su te gledali i cenili i ranije. Imali smo i ranije primere monopolisanja televizije od strane vlasti, ja ne gledam TV na srpskom jeziku već 15 godina, sve informacije dobijam sa ovog sajta ili sa BBC i CNN.

    Sad možete i mene da poredite s kurcem u uskim gaćama jer ne volim Olju. Izvol'te, ali bih vas zamolio da preskočite jeftine komentare tipa "evo ga vučićevac" jer to pokazuje nedostatak intelekta od strane kritičara.

  3. Ja retko, ali se svakog pojedinog slučaja sećam sa radošću.

  4. Reko mi sale da sam B A L K A N A C. Kul, mislim da mi se vise svidja od ovih sto me zovu stranim placenikom i da ne razumem sta se dogadja tu. Vise volim da sam balkanac :)

  5. 'Ајде сад прескачите Бруса. Називајте га ботом, запишавајте га. Јбт, вама не сметају важније ствари, него вам је најбитнија егзистенција Оље Бећковић.

    Опаааааа, двориште, тараба, јеси то на крају ипак лоцирао цоу?

    Свака част Вучићу који је за само неколико месеци успео да ми помогне да лоцирам његовог имењака.

  6. Бруце, немој сад и ти да тераш на расплињавање. Емисија није битна, битно је то што она говори да се десило и наводи сведоке. КО ОВДЕ БРАНИ УОПШТЕ ЊУ И ЊЕНУ ЕМИСИЈУ?

  7. Nem pojma truće de bi to moglo da bude možda je i na onoj temi o poplavama ko zna

  8. Људи, стално вртите једно те исто. Оставите те "није да браним Вучића" и "то је нормално и у Америци и у Немачкој" форе за коментарисање вести на порталима. Ја би' више волео да ми овде реално причамо, него да спинујемо и те муње. Очигледно је да је Вучић умешан у склањање Утиска. Шта, као газдама одједном дунуло да најуре Ољу... па не бих рекао.

  9. Bruse, jeste ona bila pro DS, kao i B92 ceo svojevremeno, ali ona je zvala ljude u emisiju, oni pričali, ovakvi ili onakvi, iz ove ili one stranke. Ali nije u tome stvar. Ako ne primećuješ trend rasta cenzure, onda jebi ga. Ali da, naravno, kad se informišeš preko CNN-a i BBC-a, normalno da nećeš primetiti (toga tamo nema, haha). Ja ubacim malo i Dojče Vele i RT, pa sklopim neku sliku. A ona nije lepa.

  10. Nem pojma truće de bi to moglo da bude možda je i na onoj temi o poplavama ko zna

    Лол, нашао сам. Одавде почиње, па наредних десет страна.

    Очигледно је да је Вучић умешан у склањање Утиска. Шта, као газдама одједном дунуло да најуре Ољу... па не бих рекао.

    Ма можда им је и дунуло, није битно. Можда су и без његових притисака хтели да је склоне, ПРОСТО НИЈЕ БИТНО у односу на ове ствари око његових реакција на информисање о свадби и сл. Тако се нормални људи не понашају. А он држи у шаци целу Србију.

  11. Бруце, немој сад и ти да тераш на расплињавање. Емисија није битна, битно је то што она говори да се десило и наводи сведоке. КО ОВДЕ БРАНИ УОПШТЕ ЊУ И ЊЕНУ ЕМИСИЈУ?

    Ja takav utisak stekao, moguće je da grešim, ako je u pitanju to što ona tvrdi da se desilo i ima dokaze za svoje tvrdnje opet ne vidim razlog za raspravu. Ako su naši sudovi pristrasni (ne tvrdim ni da jesu ni da nisu, srećom nemam pojma) onda postoji sud u Strazburu. Ponavljam, pametan i sposoban novinar poput nje bi to morao znati i iskoristiti svoje zakonske opcije, kako domaće tako i međunarodne. Ova varijanta kvantaša i "pošto krompir snajka" ne služi na čast nikom, a naročito njoj koja bi, za razliku od profesionalnih političara, morala biti pametnija.

  12. Ako ne primećuješ trend rasta cenzure, onda jebi ga. Ali da, naravno, kad se informišeš preko CNN-a i BBC-a, normalno da nećeš primetiti (toga tamo nema, haha). Ja ubacim malo i Dojče Vele i RT, pa sklopim neku sliku. A ona nije lepa.

    Pročitaj mi pretposlednju defku.

  13. Ponavljam, pametan i sposoban novinar poput nje bi to morao znati i iskoristiti svoje zakonske opcije, kako domaće tako i međunarodne.

    Али она није битна ту, битно је да ако је то истина јебали смо јежа у леђа. А док га јебемо, мораћемо овакву фацу да слажемо:
    http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/zoran-babic-1363168820-217143.jpg

  14. Pročitaj mi pretposlednju defku.

    Najgore što više nemaš šta da čitaš. Sve su ili režimske ili antirežimske, Politika se batrga tu i tamo, ne zna više šta piše, kritikuje li ili podržava... Ne izgleda kao da balansiraju, nego baš neuklopljeno. Ostali su tabloidi. Žalim za vremenom kad sam bio mali i čitao Plavu pticu. A ovako ne znam... Valjda čovek mora mnogo vremena da provede čitajući razna govna da bi formirao kakvo-takvo lično mišljenje. Ne, Island, Island...

  15. @truć: Začuđujuće si nesvestan svoje okoline ako smatraš da je bilo šta što ona piše cela istina. Ledeni breg nad vodom pokazuje samo 11-ti deo svoje mase.

  16. баш ово што каже трућ, суштина није у ољи бећковић, верујем да се сваком јебе за њу, ствар је у склањању једне популарне емисије која је колико-толико увек била опозит власти, те је проблем што се баш Он нашао да је отера сад, па све и да су јој главни уредници ђилас и пајтић, а са њима и онај нишлија, како би, зоран живковић, дабоме.
    а сад, може се полемисати о томе да ли је Он умешао прсте или не. Аргумент да ће "медијска кућа" (како одуран израз!) више профитирати ако пусти затуцаном народу сулејмана и у оквиру серије рекламира прашак, тоалет папир, акумулаторе и шта све не, није валидан, јер и народ, колико год затуцан био, ипак воли да мисли да је упућен у то политичко питање, те је рејтинг емисије неспоран.

  17. Narod je stoka. Dve crvene na izborima, par obećanja i sve rešiš.

  18. Danas je izgleda ultramoderno braniti Olju Bećković. Bemliga, ja sam je gledao nekoliko puta i stekao sam utisak da za nju Sunce sija iz centrale DS. Ne marim ni za ukidanje ni za emitovanje njene emisije, ja sam je izbegavao gledati.

    Jbt Bruse reci da se sprdaš?
    Mislim da sve apsolutno zabole kurčina za Olju Bećković. Nije ona poenta. Štaviše, iritirala je vazda većinu. I ne radi se takođe o tome da li je obojena u žuto, ili šta već. Radi se o tome da je Lord Pičkousti skoro i uspeo u onome u čemu Sloba nije do sve pred kraj svoje vladavine, a to je da u potpunosti uzme sve medije pod kontrolu.
    Ako se dobro sećam, Kojadina je isterao iz STB tek negde 99' za vreme bombardovanja.
    Ovaj psihopata je uspeo da sve to odradi za par godina.
    Niko ne brani Olju Bećković, već jednostavno ljudi ne vole da im baš skačeš po glavi u martinkama Ono, jes da smo gluperde, ali bar se izuj majku mu jebem.

  19. Добро, мало ме зајебаваш, бруце. Ако. И треба.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.