Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ne menja činjenicu da je bata sale botina

  2. http://i.imgur.com/qonI0UC.png
    Najjači su ovi što se političarima/sportistima/pevaljkama itd obraćaju na komentarima lolo
    C A R
    A
    R

  3. Najjači su ovi što se političarima/sportistima/pevaljkama itd obraćaju na komentarima lolo

    Ово ме је јуче оставило без текста:
    http://www.b92.net/news/pics/2014/10/28/90604082854500cb2c350a231686001_orig.jpg

    http://i.imgur.com/azqy8sN.png

  4. Aha, primetio sam.
    Zato si išao kao muva za balegama, za mojim postovima i pratio me i na kraju POPUŠIO BANANU JER SI PGLU

    Hahaha vidi mačkicu što kapira ban kao finalni ukor i lajf-spenk :) Ovo povlačenje paralele sa tobom i balegama mi se, doduše, dopada. Ja bih tu dodao i one koji tolerišu tvoj bedni i memljivi spem.
    Kelt, izvini što sam tebe napao onomad, stvarno sam som ispao.

  5. Jebote Sale, jel moguće da pušiš te priče koje ti serviraju brate?

  6. Os da kazes da nije stigao CNN da nam sada oni malo ispiraju mozak?

  7. CNN ispira mozak celog sveta već 50 godina. Kakve to veze ima sa činjenicom da je ovde trenutno gora medijska blokada nego za vreme Slobe?

  8. Evo stiže RT na srpskom, pa ko voli, nek izvoli. Ja ih ponekad čitam na ruskom i engleskom, čisto zbog ravnoteže.
    Nego, izbor medija preko kojih ćeš se informisati liči na izbor fekalija koje ćeš pojesti. Ukoliko želiš da, pomoću svog mozga i čitajući redove i između redova sklopiš kakvu-takvu objektivnu sliku, naješćeš se... Ali najgore je kad se političke filozofije dohvati Srbin prosečno obrazovan (zna srpski i trećinu engleskog), koji se informiše po tabloidima i domaćim televizijama, i još malo po Fejsbuku. Još ako je selektivno nešto pročitao sa strane, eto mudrijaša koji je poslat od strane Boga da donosi drugima istinu, prosvetli i spasi ovo društvo. Ja znam da kenjam i da budem pristrasan (ko nije...), ali ako pogledamo zašto je propao blok koji je bio za (kvazi)demokratiju, primetićemo da je to zato što su njegovi glasači, ljudi onako malo obrazovaniji i kritičkiji nastrojeni prema vlasti kao takvoj, prema samom fenomenu vlasti (ne računam preletače, koji su hteli da se okoriste), elem, ti ljudi kad su videli kakvi su govnari DS&Co, jednostavno nisu izašli na izbore. A SNS ima disciplinovanu vojsku glasača, koji redovno glasaju "jer je Vučić/Toma naš/u pravu/oće spasi Srbiju/oću da se zaposlim (da zaposlim dete, šurnjaju, svastiku itd.)". Pri tome izbrisavši iz svog mozga koliko su puta Vučić i Nikolić izeli ono što su israli, samo da bi se dokopali vlasti. I eto... Kako neko može da bude za nekoga ko je toliko puta promenio kurs, lagao u oči ceo narod, zabeleženo, stoji i na internetu, i u novinama, dokumentovano sve... Pa jadni ljudi, slagaće vas ponovo, i jebati koliko god dugo bude mogao, a vi ćete i dalje biti za lažova. Koliko je naivno pomisliti da će ova garnitura (SPS se tu podrazumeva) od sada pa nadalje držati svoja obećanja, kad nema obećanja koje nisu prekršili, kako prema svom bivšem šefu, tako prema narodu kome su obećavali. Ja to ne mogu da objasnim drugačije nego ili potrebom za snažnim, autoritarnim, harizmatskim vođom, ili koristoljubivošću, ili jednostavno glupošću. Inače ne kapiram šta bi još moglo da bude.

  9. Hahaha vidi mačkicu što kapira ban kao finalni ukor i lajf-spenk :)

    LOL

    Reci to sa

    D U P L O G
    U
    P
    L
    O
    G

    Ako smesh

    Bushido

    SH

  10. A pitanje za ove sto su glasali za sns (konkretno ovde fendera i brucea, posto ucestvuju u raspravi) - jel vas bar malo sramota sto ste glasali za njih? I da nek definise neko fender stratotransfer, jer sam planirao pre al odavno sam batalio pisanje.

    Ne kapiram zašto me to pojedini stalno pitaju. Ne, nije me sramota, nije me nikad bilo sramota ničeg što sam uradio u životu. Ovde svi znaju (a i drugde) i u kojim sam strankama bio i za koga sam glasao, ne zato što se ja nešto posebno duvam ili foliram, nego zato što u jednom trenutku života razmišljam na određeni način i postupam u skladu sa svojim odlukama. Je li tebe sramota što si glasao za žute 14 godina? Mene bi bilo sramota da deceniju i po držim na vlasti iste lopove, probao bi da ih barem svake četvrte promenim.
    Jednu stvar mogu da ti kažem zasigurno, a to važi kao aksiom: Kako god se okreneš dupe ti je pozadi. Ako si mlad i imaš prilike beži, ako nisi ili nemaš onda čekaj trenutak kad ćeš postati matori prdonja koji šalta kanale izmešu RTS 1 i PINK četka za šolju i čeka da mu se ukaže svetli lik PreCednika.

  11. Kako neko može da bude za nekoga ko je toliko puta promenio kurs, lagao u oči ceo narod, zabeleženo, stoji i na internetu, i u novinama, dokumentovano sve... Pa jadni ljudi, slagaće vas ponovo, i jebati koliko god dugo bude mogao, a vi ćete i dalje biti za lažova. Koliko je naivno pomisliti da će ova garnitura (SPS se tu podrazumeva) od sada pa nadalje držati svoja obećanja, kad nema obećanja koje nisu prekršili, kako prema svom bivšem šefu, tako prema narodu kome su obećavali. Ja to ne mogu da objasnim drugačije nego ili potrebom za snažnim, autoritarnim, harizmatskim vođom, ili koristoljubivošću, ili jednostavno glupošću. Inače ne kapiram šta bi još moglo da bude.

    Можда су просто сви избори код нас(и у осталим банана државама) намештаљка. И проценат излазности и проценат странака. Који ми реално увид имамо у цео процес? А да, улазим у домен теорија завера.

  12. - Mi smo kanal koji je pre svega orijentisan na njuz. Mi ćemo proizvoditi četrnaest i po sati njuza dnevno što je ogromna količina za jednu stanicu i mislim da je to osnovna razlika u odnosu na druge TV kanale. Duboko verujem da će biti i velike razlike u odnosu na druge stanice i u načinu izveštavanja i pristupu sagledavanja događaja. Naši gledaoci neće morati da čekaju Dnevnik u sedam da bi saznali najvažnije događaje u zemlji, regionu i svetu. Moći će to u svakom trenutku da učine izborom naše televizije - kaže za “Blic” Ćosić

    pazi ti ovog, orjentisan na

    N J U Z
    J
    U
    Z

    ovo treba definisati

  13. Ja to ne mogu da objasnim drugačije nego ili potrebom za snažnim, autoritarnim, harizmatskim vođom, ili koristoljubivošću, ili jednostavno glupošću. Inače ne kapiram šta bi još moglo da bude.

    A, da, zaboravio sam i naivnost.

  14. LOOOL
    Ko fendera da gledam da je pisao

    Немо' да се вређамо, Боксере. Ја овакве дебилне постове не пишем.
    Има једна будалетина која овако пише на званичној Фејсбук страници СНС-а. Додуше постови су му препуни граматичких и правописних грешака, па мислим да је трол.

  15. to mu je fazon, kao navede ime nekog autora tipa "to ni rasni ne bi uradio " da te isproziva i ujedno uzdigne sebe. arkan sa osnovnom napusava nekog

  16. https://www.facebook.com/luka.bozovic.125/posts/10152791765267453?fref=nf

    Ово ме подсети на случај једног клинца одавде из Футога којем је пандурација долазила на врата јер је писао СПАСИ СРБИЈУ УБИ СЕ ТАДИЋУ БОРИСЕ на фејсу; ајде што је његово писаније производ тога што је неиживљен и бомбардован пропагандом у комбинацији с лошим кућним васпитањем, али ако статус неког таквог клинца може да буден схваћен као озбиљна претња, онда је право питање- шта је ту, уствари, толико слабо и крхко, да може једна таква небулоза да га повреди?

  17. Zašto umesto ovog "jadanja", nije opet napisao "ubijte Vučića", "Vučiću pederu", "Tadiću spasi Srbiju i ubij se", ili šta je već pisao?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.