Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Mi ćemo proizvoditi četrnaest i po sati njuza dnevno što je ogromna količina za jednu stanicu i mislim da je to osnovna razlika u odnosu na druge TV kanale

    "Proizvoditi" lololo

  2. Hahah, jankoviću, sad vidim da znam ovog momka sa tvog linka, panker neki, možda je čak bio i u gimnaziji k'o i ja, nisam siguran, metalika uglavnom, zato ga i zovu, misle da se bode drogama.
    Hahahah, čime se policija mlati.

  3. pazi ti ovog, orjentisan na

    N J U Z
    J
    U
    Z

    ovo treba definisati

    Al ima jedan skriveni razlog zašto vest zovu njuz vesti će biti od balija ,ustaša i od naših domaćih govana dakle nisu vesti jer nisu srbske vesti lololo
    Ko što je sajt aba lige na engleskom lolo :)

  4. Ово ме је јуче оставило без текста:

    Ja sam siguran da ovo ima neki latinski stručni naziv :)

  5. Elem pitanje za olanika koliko njuza bi držao gajbi

  6. Al ima jedan skriveni razlog zašto vest zovu njuz vesti će biti od balija ,ustaša i od naših domaćih govana dakle nisu vesti jer nisu srbske vesti lololo

    ovog se ne bih sam setio
    a ima smisla

  7. ja još nisam ukapirao

  8. vest - ekavica
    pa se provaljuje da nije, jelte, vijest, nego na NAŠILIJU
    NJUZ
    jebo ga ti

  9. duboko brate, nisam ni skontao da je ekavica u pitanju

  10. Ne kapiram zašto me to pojedini stalno pitaju. Ne, nije me sramota, nije me nikad bilo sramota ničeg što sam uradio u životu. Ovde svi znaju (a i drugde) i u kojim sam strankama bio i za koga sam glasao, ne zato što se ja nešto posebno duvam ili foliram, nego zato što u jednom trenutku života razmišljam na određeni način i postupam u skladu sa svojim odlukama. Je li tebe sramota što si glasao za žute 14 godina? Mene bi bilo sramota da deceniju i po držim na vlasti iste lopove, probao bi da ih barem svake četvrte promenim.
    Jednu stvar mogu da ti kažem zasigurno, a to važi kao aksiom: Kako god se okreneš dupe ti je pozadi. Ako si mlad i imaš prilike beži, ako nisi ili nemaš onda čekaj trenutak kad ćeš postati matori prdonja koji šalta kanale izmešu RTS 1 i PINK četka za šolju i čeka da mu se ukaže svetli lik PreCednika.

    Pa trebao bi da razmislis, cim te stalno pitaju. A ne shvatam ovo pitanje za mene, jer nigde nisam ni rekao da sam glasao za zute, plus nemam toliko glasackog staza. Sto se tice saveta, ok je i ako mi se prizi prilika(a gledacu i sam da je stvorim) idem odavde (i ako do dolaska ove vlasti nikada nisam ni pomislio da bi otisao iz Srbije, nego ne mogu vise da trpim ovoliko vredjanje intelingencije), mada ja zivim prilicno fino i uopste mi nije toliko lose u tom egzistencijalnom smislu nego me ubija celokupno stanje, demagogija, populizam, vec pomenuto vredjanje int. itd. Povraca mi se jebeno. Jbt pa moja nepismena baba od 70 godina ga je provalila. A tebi se stalno obracam oko ove teme zato sto te cenim i smatram pametnim covekom i ne mogu da se nacudim otkud ti tamo. Ovo sto je valdemar rekao sam jos oko izbora pisao na nekoj temi. A ok, tada si verovau u to itd a sada kada su prosli izbori i kada vidis sta se radi, jel i dalje verujes i jel te bar sada malo sramota za koga si glasao, tj. Jel i sada razmisljas isto kao u vreme uclanjenja u sns?

  11. A ok, tada si verovau u to itd a sada kada su prosli izbori i kada vidis sta se radi, jel i dalje verujes i jel te bar sada malo sramota za koga si glasao, tj. Jel i sada razmisljas isto kao u vreme uclanjenja u sns?

    Opet ti. Obrćeš teze prijatelju, kao i svi ostali, gori ste i od Vučića i od Tadića ako tako razmišljate. JA razmišljam potpuno isto kao i onda kad sam procenjivao situaciju. Problem je u činjenici da se situacija promenila zbog faktora koji nemaju veze sa mnom. Zašto onda mene da bude sramota? Moj rezon je ispravan. Sramota treba da je onog ko je i mene doveo u zabludu ili izignorisao.
    Da ti pomognem: ti sad kreneš sa traktatom o tome kako ti nije jasno da tako inteligentnog čoveka neko može izmanipulisati, kako mi nije bilo jasno šta će da se desi i kakvi su oni. Nije mi bilo jasno, jedino mi je u poslednjih 20 godina bilo jasno da će me žuti zajebati kao što i jesu jer su se samo naslonili na istu logiku koju je i Sloba sprovodio.
    Da ti kažem lepo kao i pre nekoliko strana: kud god se ogreneš guzica pozadi. Daće Bog i goru vlast posle ove.

  12. Al ima jedan skriveni razlog zašto vest zovu njuz vesti će biti od balija ,ustaša i od naših domaćih govana dakle nisu vesti jer nisu srbske vesti lololo
    Ko što je sajt aba lige na engleskom lolo :)

    vidis, ovo mi nije palo na pamet, a skroz ima smisla. jebeni njuz i cnn.

  13. Нешто запажам- људи се генерално понашају и причају као да они сами никад нису били сујетни због нечега. Мсм, крените прво од обичних људи који, кад им је сујета повређена, бришу туђе коментаре с фејса и пријављују профиле (да се ограничим само на флезбук, по другим форумима је случај да банују ако су тако у могућности). Па онда професори којима се ученици/ студенти инате те их узму ''на зуб''. Онда комшија пандур или какав утицајнији човек којем лепо укажеш да греши што загађује околину и просипа уље у канал, а онда следећи дан- кер ти отрован мишомором, а твоја деца добијају претње што пролазе поред његовог дворишта, а ти му не можеш ништа јер он има везу. Углавном, оно што оћу да кажем- што је неко утицајнији, то више механизама може да потегне да би ућуткао неког ко му је повредио сујету. Не заваравајте се да свако ко критикује власт због тога не би био другачији да је и сам на том месту.

  14. Ljudi su studenti.
    Studenti su govna. (Boxer apruvz)
    -------------------------------------------------
    Ljudi su govna.

    Pojedinac je ok, ljudi su već nešto drugo.

  15. meni su majka i brat rekli da me ti mrzis dionysio, pazi sta pises

  16. Jutros oko 7:00 na fiksni telefon u Valjevu dobio sam poziv od policije na koji se javila mama. Tražili su mene, ali pošto sam u Beogradu, ZVALI SU NJU DA DOĐE DO POLICIJE, iako sam punoletan.
    U policiji su joj rekli da su dva policajca dolazila po mene da me traže i razgovaraju sa mnom, ali da nikoga nije bilo kod kuće. Onda su lepo pitali komšiju da li smo inače tu, pa je on rekao da su moji tu popodne.
    Osim toga, u policiji su uzeli moj broj telefona koji su prosledili kolegama u Beogradu koji treba da me zovu da razgovaramo. Ceo dan ih nema.
    E, sad, šta je razlog? Kako su joj rekli, razlog je moj vukajlijaški nalog i stvari koje pišem na internetu. Pa vi vidite kuda sve ovo ide.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.