Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ali je u svakoj devojačkoj krvi to da želi emocije, poklone, ljubavi a ne ono između nogu.

    А како се онда јебу?

  2. А како се онда јебу?

    nikako, one samo vode ljubav.

  3. Znate šta sam mislila, foliranti nijedni.

  4. kakvi ste bezosećajni cinici... ko da vam je Embrouz Birs deda... a svi sanjate romatične veze :)

  5. Ma krelci, kažem ja. :) Ovde su seljoberi a pred devojkom romantičari. :)

  6. faaco koji ti je ovo kurac ? Sve čekam da se nešto desi..

  7. Ovde su seljoberi a pred devojkom romantičari.

    Pravilno se kaže "papučari".

  8. "papučari"

    Cccc treba izbaciti tu reč iz rečnika.

  9. Шта да се деси коју пичку материну?! :) Ви'ш фино чељаде, фино ђуска, све радост весеље, ово оно. Елементарне ствари. Јес' ти икад био срећан што си жив? Ова треба зрачи позитивом, то је пренијела на мене, па контам и на вас ће. 'Бем ли вам ћевап незахвални.

  10. Eto, meni se dopalo, faco, simpatična mala... vidi se da joj ne fali kurca ko onoj spisateljici s prethodne strane.

  11. Шта да се деси коју пичку материну?! :) Ви'ш фино чељаде, фино ђуска, све радост весеље, ово оно. Елементарне ствари. Јес' ти икад био срећан што си жив? Ова треба зрачи позитивом, то је пренијела на мене, па контам и на вас ће. 'Бем ли вам ћевап незахвални.

    Ti mora da si jebo danas , čim si toliko srećan što si živ.

    edit

    Ili te je zamalo udario autobus.

  12. Ma krelci, kažem ja. :) Ovde su seljoberi a pred devojkom romantičari. :)

    Кад се већ вређамо, промени надимак у Овчица, иде уз тебе.

  13. Idi šoraj.
    Faco, pogledala sam i oduševila se. :) Baš popravi raspoloženje. :) Kao da je igrala uz ovu pesmu
    http://www.youtube.com/watch?v=hENzPgt4yHo

  14. Ova mala što je pisala one bjuvotine na prethodnoj strani to ti je ustvari onaj tip devojaka koje mašataju o romantičnoj vezi i neznamtinijakakvoj ljubavi, a onda se zaljube u lika koji vozi džip od 50 000 i ima brze cipele. A nekog ko je sirotinja, a koji bi je možda stvarno i voleo al nema sa čime (ne mislim na kurčinu) njega ko jebe...to je taj tip kurvica sponzoraških.

  15. većina ovih "cinika" upravo i sanja o jednoj takvoj romantičnoj vezi , samo kenjaju.

  16. Renato što si spustio nos, voleće i tebe jednog dana neka koja će da te ceni zbog vrlina. Nisu sve sponzoruše.
    Tako je Šerlok!

  17. па шта сте њега напали јел он неђе реко да он неће да има везу с таквом рибом или да нема везу, а реално истина је да гомила оваквих клинкица завши у икс шестици са говеђом главом.

  18. malo postovanja molim. ima nas ovdje koji vozimo x6.

  19. лоло јеби га матори ко те теро да купиш говеђи ауто

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.