Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Виђо сам и наше људе да тако шетају децу. Није честа појава, али има их.

  2. Ја сам гледао оно за мању ђецу кад тек почну да ходају па ми их је некако жао било, као пашчад, јебем ли га...
    Кад ја имаднем дијете или ће да ме воза кроз град да се ћерамо и да га ватам по цијели дан или ћу га ланцем свезат :)

  3. Јебем им ја мало матер буржујску

  4. Не знам како не виђах до сад тај поводац... Али, не знам, фуј.
    Хаха, мој мобилни из 2007, комп исто, идем да плачем у ћошку.

  5. Мени је комп до прије два мјесеца био стар 8 година, и тек сам га сад промијенио јер је очајно радио па нисам мога' више да издржим, а имам два телефона која укупно вриједе 10 еура :)

  6. Ништа, удружено плакање :Д

  7. Pridružujem se plakanju.
    A to za povodac za dete je rešenje da im se nestašno i radozalo dete ne izgubi.
    Sigurno ne koriste za mirnu decu koja su uvek uz mamu.

  8. Несташно и радознало дете је плеоназам. Дете није дете ако не пада повремено на главу, шта га упрежу ко вола.

  9. Baš to. Ni meni nisu jasni ti Amerikanci. Dete i treba da bude aktivno.

  10. Dete i treba da bude aktivno

    Jeste. U suprotnom, ako je pasivno, velika je sansa da ga gadjaju kamenicama i biju jer defiluje u kolonama boje duge.

  11. Јебем им ја мало матер буржујску

    Ma šta ti je bre? Moš misliti koliko su to površne želje. Ja ih žalim.

  12. Hm, mogu li i ja da kažem....povodac sam dobila na poklon kada su mi deca bila mala.

    Elem, moja leđa su izdržala njihovo prohodavanje. Povodac sam prosledila dalje, onima kojima je to bilo OK.

    No, ima roditelja sa slabijom kičmom koja pravi problem kada svakodnevno drže svoje malo dete za ruku (anatomija je u pitanju, posebno stradaju štrkljasti roditelji). Tome valja dodati i "nosanje" jer neka deca "vole na ruke" što dodatno optereti kilavu kičmicu.

    Nije tu stvar u detetu (sva su ista, ne rađaju se pismena i sposobna da istrče maraton), reč je o tome da roditelj (a oni se bitno razlikuju, što mentalno, što po godinama, što po konstuituciji a i po stavovima vezanim za roditeljstvo) sam sebi olakša.

  13. Jeste. U suprotnom, ako je pasivno, velika je sansa da ga gadjaju kamenicama i biju jer defiluje u kolonama boje duge.

    Управо то.

    Могли би смо ми направити квалитетну пародију на ово :)))
    Нема пуре за доручак ФАК ЈУ МАМ!

  14. Hvala Vucice. Sad kad znamo da Sale i Brena otvaraju novu televiziju, konacno imamo prekopotreban spokoj i mozemo mirno da spavamo.

  15. Vučice, ti bacaš dobre trolove.

  16. Vucica, ako je trol, vrhunski je. Mada mislim da je nemoguce da neko troluje ovako sve vreme, ipak mislim da je ovo istinska, napatvorena Vucica.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.