Podijeli sa Vukajlijašima

  1. vukica je toliki trol da ponekad iscenira glup trol cisto da se zamaskira. nesto kao insepsn, trol u trolu....

  2. Ludi, ovaj video tvoj sam davno gledao. Jebote, nisam mogao da vjerujem.

  3. Bushido
    Hvala Vucice. Sad kad znamo da Sale i Brena otvaraju novu televiziju, konacno imamo prekopotreban spokoj i mozemo mirno da spavamo.

    -.-
    Veliki predah za tv Pink. Ja se nadam boljoj programskoj šemi kao i ranije što su imali i popunjen večernji termin samo za filmove.

    Pff. Jaka stvar Pacove. -.-
    Ništa čudno.

  4. kucajte na guglu

    zerg rush

  5. -.-
    Veliki predah za tv Pink. Ja se nadam boljoj programskoj šemi kao i ranije što su imali i popunjen večernji termin samo za filmove.

    Ne znam. Ne bavim se problemima tv Pinka. Takodje, ne jedem laminat. Hvala na pitanju.

  6. Kul. Pa cini se da mu je glas posluzio kao inspiracija. Sa druge strane mimika i ostalo je druga prica.

  7. Руска реклама за неке грицкалице. Има много верзија. Симпатичне су.
    http://www.youtube.com/watch?v=meL0WmBpZAE&feature=relmfu

  8. kupio enciklopediju o dinosuarima klincu, kosta 4,000 dindži
    lepa je, velika, dobra štampa, sve na mestu, klinac oduševljen...
    pogledam malo bolje, kad ono štampano u Kini?!?!?!
    i knjige na sprskom uvozimo iz Kine, iz Kine bre!

  9. Kinezi znaju sve jezike.
    Najbolji je kineski rečnik za srpsko-hrvatski rečnik englesko francuskog rečnika.

  10. Морам да букмаркујем ову глупост:
    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=12&nav_id=634279
    Мсм јесте глупост, али бије моју битку. хД

  11. kupio enciklopediju o dinosuarima klincu, kosta 4,000 dindži
    lepa je, velika, dobra štampa, sve na mestu, klinac oduševljen...
    pogledam malo bolje, kad ono štampano u Kini?!?!?!
    i knjige na sprskom uvozimo iz Kine, iz Kine bre!

    Ne uvozimo ih iz Kine, već je kod njih mnogo jeftinija izrada takvih komplikovanih knjiga u smislu knjigovezačke dorade, o onda se tamo ujedno i štampaju. Odavde se pošalje kompletna priprema za štampu, a tamo se radi sve ostalo. Izađe i do pet puta jeftinije, čak i kada se uračuna cena prevoza.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.