Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Šabac još dva dana.

  2. Novi Sad. Traženje posla.

  3. Sanitarni čvor
    sta posle 2 dana

    Paris, London, Lisabon Kiev, Moscow, Prague and Rome Copenhagen, Bucharest crazy summer dance...

  4. Ako možete da mi sredite neku šljaku slično Stevči, cenio bih to. Možete i donirati, ako imate viška, al da nije kurac u pitanju.

  5. oblakmatori
    Novi Sad. Traženje posla.

    jel imas neku semu ili ides na slepo?
    ako nemas...imas uvek posao u idei,nekom magacinu,delis letke...ako znas/zavrsio nesto zajebano,onda imas sanse.ako znas/zavrsio nesto beskorisno/ima ih ko govana ostaje ti idea,magacin,deljenje letaka...

  6. jel imas neku semu ili ides na slepo?
    ako nemas...imas uvek posao u idei,nekom magacinu,delis letke...ako znas/zavrsio nesto zajebano,onda imas sanse.ako znas/zavrsio nesto beskorisno/ima ih ko govana ostaje ti idea,magacin,deljenje letaka...

    Možda građevina, više na slepo. Završio književnost, što znači idea, magacini...

  7. biro jebeni, nikakve koristi od njega, jebem li mu majku i poslu i izborima
    iznervirah se sad pu
    nadji posao.kurac i ostala govna od stranica isto
    pu mater im jebem
    samo štela ljudi

  8. biro jebeni, nikakve koristi od njega, jebem li mu majku i poslu i izborima
    iznervirah se sad pu
    nadji posao.kurac i ostala govna isto
    pu mater im jebem
    samo štela ljudi

    To je klasična priča. Meni je nudila žena u Šapcu da volontiram četiri meseca kao novinar. Ja joj kažem, gospođo radim taj posao puno bolje od vas, našta mi je ponudila 12000.

  9. samo štela ljudi

    (bau)štela

  10. na gradjevini kao pomocni radnik.i to ako imas srece da te neko primi.07-17pon-sub.trebali bi ti dati 15ak evra.mozda 20.negde ti daju kintu,al ti odbiju rucak.sve u svemu,nista od te knjizevnosti trenutno.najblize tome je sto mozes da radis u knjizari.tu cesto menjaju ljude.verovatno ljudi beze jer im se ne placa.idea je market.tu uvek primaju za magacin.oni i univer.ako bude 25 plata,mos se sutas u bulju od srece.imas i raznorazne firme gde se rmba u magacinu za 25 soma,eventualno dodaju jos 2 soma za prevoz.imas jos i kol centre.tamo te jebu u supak da bi ti gnjavio ljude i preko fona im nudio pomade za kurije oci.kuvari i konobari se redovno traze,al za to moras nesto i znati.posebno za kuvara.jebi ga,izgleda jebeno,al mozda te nesto i usere.desava se.srecno!

  11. ma građevina ti je jebena, rizikuješ život
    neka ti ona bude zadnja opcija, ako baš nemaš keša

  12. gradja je smrt.sem ako ne skupljas za neko more,pa ti treba kes.ili ako umires od gladi.stisnes zube i odradis lapo meseca-mesec.ovako za stalno je smrt.

  13. na gradjevini kao pomocni radnik.i to ako imas srece da te neko primi.07-17pon-sub.trebali bi ti dati 15ak evra.mozda 20.negde ti daju kintu,al ti odbiju rucak.sve u svemu,nista od te knjizevnosti trenutno.najblize tome je sto mozes da radis u knjizari.tu cesto menjaju ljude.verovatno ljudi beze jer im se ne placa.idea je market.tu uvek primaju za magacin.oni i univer.ako bude 25 plata,mos se sutas u bulju od srece.imas i raznorazne firme gde se rmba u magacinu za 25 soma,eventualno dodaju jos 2 soma za prevoz.imas jos i kol centre.tamo te jebu u supak da bi ti gnjavio ljude i preko fona im nudio pomade za kurije oci.kuvari i konobari se redovno traze,al za to moras nesto i znati.posebno za kuvara.jebi ga,izgleda jebeno,al mozda te nesto i usere.desava se.srecno!

    Svestan sam svega. Građevinu možda mogu da uletim, relativno sam jak fizički, mada to nije opcija za duže svakako. Znam samo da neću birati mnogo, pošto idem od kuće sa nekoliko hiljada. Pokušavao sam i u Subotici da nađem posao, ali je to bila neuspela priča.

  14. gradja je smrt.sem ako ne skupljas za neko more,pa ti treba kes.ili ako umires od gladi.stisnes zube i odradis lapo meseca-mesec.ovako za stalno je smrt.

    Ma nije za more. Jednostavno imam 24 godine, završio master pre pola godine i u Šapcu nemam perspektivu za zapošljavanje. Da stvar bude gora, stari je napravio kuću na Mišaru, mesto koje je oko 8km od grada, pre nekih godinu dana i tu ne poznajem apsolutno nikog. Tako da možete pročitati situaciju.

  15. Pa uživaj malo u životu, tek si faks obavio. Naletiće posao. Nije ti baš zapelo život/smrt pa da gledaš neke brutalne poslove. Izdrži sa prosječnim džeparcem neko vrijeme, relaksiraj se. Šta si navro odmah na posao :)

  16. ok ako mozes da izdrzis,al pitanje da li ima mesta.i da ne nadjes nekog ko ne placa.kupi oglasnik na taj dan kada izlazi,odma ujutru i odma cimaj fonom za sljaku.ima i dan pre nego sto zvanicno izadje da lik prodaje.predvece,al nisam 100 posto siguran...ako ne uspe,od gradje do gradje,pa pitaj da li treba. probaj i ovde,al malo verovatno.
    http://udarnik.org.rs

  17. Pa uživaj malo u životu, naletiće posao. Nije ti baš zapelo život/smrt pa da gledaš neke brutalne poslove. Izdrži sa prosječnim džeparcem neko vrijeme, relaksiraj se. Šta si navro odmah na posao :)

    Jebiga mi smo u Srbiju došli 95. I onda je teško objasniti mom starom da je nemoguće naći posao, kada se on opet pristojno snašao sa 20 maraka u džepu. Druga stvar je da su mi i svi prijatelji koje sam stekao proteklih godina tamo, dok su ovi iz srednje škole u 90% slučajeva već porodični ljudi sa decom. A trebao bih i sa jednom devojkom da radim onaj strip što su me sprdali na Vukajliji, pa mi je i to lakše kada sam tamo. Ne znam, jeste malo depresivna situacija.

  18. a i da nadjes neku sljaku.trebati dosta kesa da bi ziveo u ns.platis gajbu,racune,jedes,dises...bez 40 min,jako tesko.ili ko taliban sa njih jos 50 da delis neki budzak.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.