Podijeli sa Vukajlijašima

  1. мене срамота

  2. očigledan fotošop, ni jedan pristojan Hrvat u Srbiji ne bi vozio ništa ispod bemvea

  3. Eh, ne mogu da se ne setim one legendarne, odu delije kolima na gostovanje u Zagreb, parkiraju, zamene tablice sa random hrvatskim kolima koja su se našli tu, dođu hrvati u pola noći, izlupaju svoja kola, oni ujutru vrate tablice na svoja kola i bye bye

  4. ja sam to čuo za Split, da je bilo auta u moru

  5. Ma to, nije bitno mesto toliko kol'ko poenta.

  6. da poenta je najbitnija :)

    EDIT: Ja se sećam iz onog vremena jedne table na kojoj je pisalo "Mekdonalds 442 km" :)

  7. Haha, to sa tablom me podseti na nekog taksistu što je u Mrčiću (selo blizu Valjeva) okačio tablu SUBOTICA i za keš vozio migrante do "granice sa Mađarijom".

  8. Da l' je realno da je i Manda umro? Sad uđoh na fejs, prva vest o tome.

  9. Izgleda je tačno Krumpiru, jbt... nevera

  10. Istina. Infarkt, kapiram, usred predstave btw...:(

  11. Bas mi mnogo žao. Šokiran sam.

  12. де брате гладан једе кутију фереро рошеа на сваком великом одмору а на малом киндер буено

  13. gde da nabavim memoriju znanja?

  14. Na svu sreću, postoje dobri ljudi koji pomažu Jovana i njegovu samohranu majku.

    na svu sreću psotoji bohor hahahhaha

    a najjače što stvarno broji kontejnere ja mislio ovaj se zajebava

  15. нисам могао синоћ да гледам неке рађардове клипове које је качио на оној теми о будућим покојним глумцима, па пуштам сад, и натрчим на ово:

    http://i.imgur.com/aSOrS1v.png

    па не, овај народ треба побити антраксом јеб'о нам пас матер да нам јеб'о.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.