Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ahahahah da se žene pitaju muškarci bi nosili helanke ka' bruce dickinson '70 i neke :D
    molim te, ne laprdaj. to što se u zapadnjačkom svetu oblačite dosadno sami ste sebi nametnuli. i nije seksistički. ne ističe vam sekundarne polne karakteristike.

  2. lajkujete tamo svakakva sranja pa mozete i meni da ucinite...

    Inace decko se zove Nenad Nikolic, dakle kliknete prvo lajk na onaj budjavi samsung pa u galeriji nadjete Nenad Nikolic i onda glasate za njega...

    STE CULI!?

  3. па тако реци, миш га не јебо!
    ево, два лајка :)

  4. to Tidrooooooooooo

  5. Брате, много тражиш.

  6. Готово јавио :р

  7. a jebote, mlogo trazim....

    pa mojne ste takvi, kad zagudi zima ima da vam napravim okupljanje u igraonici, pivo, prasecina, jegnjetina i sve ostale zajebancije...

    nikom javio nije ostao duzan...

    Osim Dankanu 200 jura...:))

    fala Majo...

  8. Лајково сам, али мора нека част да падне. :Д

  9. ma bice cast nema da brinete...

    samo da stignemo do iljadu lajkova...:)

  10. Ja lajkovao, a advokatska vredi za tri.

  11. za tri lajka, tri piva...:)

  12. Dođeš mi 6 pluseva na MOJE defke, jerbo ne pijem pivo. To mi neki ekvivalent. :))

  13. Nano, dao 4...

    ostale sam oceni davno...:)

    dakle Nenad Nikolic, moj sestic i slobodni umetnik, fotograf, svira violinu i klavir...

    ajmo sta se ceka...lajk na samsung i u galeriji nadjete Nenad Nikolic

  14. ljudi imao sam scenu, pravo jebačku. Napijem se ja kao guzica u petak i odem u grad, i tamo se još više napijem tako da se ničega ne sjećam. E sad najjača stvar je što su u klubu u koji sam došao bili GASTOZ i onaj debil VISTA ili kako već. Uglavnom znam da su bili kad sam došao i kacam se naroljo kažu drugovi ja otišao do njihovog stola i proderao se na njih i rekao im da su RETARDIRANI. jesus maria

  15. само да кажем кристини да се не курчи, и да нисам мого да јој одговорим раније :)

  16. Не знам ко је ова певаљка али ми је драго што је баја покопао.

    http://www.youtube.com/watch?v=D5aCEe41Z6c

  17. E nek' joj je šukno! I ovim ostalim. Kralj!

  18. А онда улеће наркоманка Бритни са форицом на нивоу тупаве тинејџерке. Маме јој га ћелаве.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.