Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A niko ne izvaljuje da pored propagiranja potkupljivanja sluzbenih lica, ovi iz crvenke su nepismeni, posto gore pise DAM ili NEDAM..

  2. DAM i NEDAM su likovi u igricim jedan daje a drugi ne da keks, ali im valjda bilo glupo da ga nazovu Ne Dam (mada je ovako stvarno još gluplje)

  3. Адвокате средио ти један чкоде ту слику твоју с аватара на теми за фотке.

  4. Адвокате средио ти један чкоде ту слику твоју с аватара на теми за фотке

    Znam, dečko uzeo i sredio, pa mi poslao na PVT. Oduševio me gest. Inače kaže da mu je to hobi.

  5. лепо од њега, а ја чисто да ти јавим, греота да ниси видо.

  6. Интегрални штапићи са чилијем су дар од бога

  7. Dobar je, al se puno nesto siri. No opravdao se na kraju.

  8. дођи душо да те нахраним ањњ

  9. haha ladno objavili ovaj komentar što sam jutros poslo.Skraćena verzija one carske definicije.Al vest je stvarno bolidska čuj da hraniš psa vegetarijanskom hranom
    http://www.b92.net/ljubimac/komentari.php?nav_id=642077#k7727574

  10. Прочитао сам да туширање хладном водом побољшава репродуктивне способности, као и да је топао туш штетан.
    Наравно, ништа нисам предузео по том питању јер се и онако не купам.

  11. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/560392_282092831895557_77662105_n.jpg
    "If you looked up sexism in the dictionary, this could easily be the example set by our society."

  12. Веома занимљиво.

  13. а није ти сексизм што је женама у пословним круговима са дрес коудом широм света дозвољено да носе на себи скоро све што им падне на памет, док се код мушкараца све осим одела оцењује као непримерено?

  14. Davide ko je mlada dama sa predhodne strane?

  15. potpuno netačno.
    dres kod za žene je (uglavnom)
    -obavezno cipele, nikako sandale, papuče, patike;
    -pantalone ili suknje do kolena;
    -bez jarkih boja;
    -pokrivene ruke ili pokrivena ramena, nikako majice i bratele

    a to što "носе на себи скоро све што им падне на памет" iliti što nose ono što nije po dres kodu, opet, je stvar sexizma. bolja je sekretarica sa mini suknjom i dekolteom, jelte :)

  16. што опет оставља мнооого могућности за одабир одевне комбине и боја чак, а код ликова мора одело, мора кравата, мора црне или бар браон ципеле, и то је крај, и све само загасите боје. то је сигурно сексизм, само то женама одговара а мушкарцима је смор.

    боље, ал говоримо за највише међународне пословне трипове, не ове секретарице за кућну употребу :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.