Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ахахаха! Али где ископа Перицу Васића (1:14) и покојног Миријевца (1:15)?

  2. Nema na čemu radj xd

  3. Vidi stvarno se Vuka vratio na sleng sajz. Do jaja. Bio je i red. Samo, pitanje je - dokle?

  4. Burazeru sjeban telefon. I već deset dana mu dajem svoj telefon da uđe na instagram i snepčet. I dvaput mi ga već vratio posle dva sata, a nije mi prijavio poruke koje su stigle u međuvremenu. I oba puta sam mu srao da mi odma da telefon čim mi stigne bilo kakva poruka, vajber, vacap, sms, štagod. E juče eto tako zaboravi da mi javi da su stigle dve poruke da dođem u restoran na jebeni rođendan i sad ih tek vidim. Mislim da nikad nisam bio bliži da mu otvorim glavu pesnicama.

  5. Samo jedno pitanje radi lakseg razumevanja teksta: Nordeus burazer, moler burazer, burazer koji gleda filmove ili neki cetvrti?

  6. Rođeni burazer svirač kurcu koji ide u srednju školu

  7. Nisu svi rodjeni??? :O

    Moj svijet se urusava.

    Mada, kao kolega imalac rodjenog brata, znam kakve to muke donosi i mogu da se poistovetim sa tobom.

  8. U nordeusu? :O Nemam burazera ali znam lika koji zna lika koji radi tamo i cestitam tvom burazeru na radnom mestu u najboljoj firmi u srbiji

  9. Naterao sam devojku da u toku celog dana tokom leta i kad god vreme dozvoljava boravimo samo u gacama a ponekad i goli dok gledamo tv kad god zivimo zajedno.Ona se bunila i vika kako je sramota kako ce nas bog kazni,ma daj jedva uspe je nateram da uzivamo u ovom jedinom zivotu koga imamo, a i sve smo osigurani pored svega da nemogu komsije nas vide tako da nema cega se plasi.Jedino kad se oblacimo je kad treba neko od gosta da dodje al nema lepsi osecaj dok je gledam kako kuva kafu i pritom joj se grudi opustaju od mucnog stezanja koje joj zadaje brus.

  10. Radj slikaj svoju bulju i okaci na njegov instagram.

  11. Ulazila nam danas muriju u kafanu, pomislišmo da su dobili dojavu, da činimo kojekakav belaj u kavani, kad policaj priupita "momci, vidješte li neke vehabije da su prolazile, odnosno da su se motale ovuda" iznevjerovali smo i pomalo umrli u sebi svi od reda. Hilafet se spušta sa sjevera ka jugu EJ

  12. Da l' si realan da verujes u ove gluposti jbt?

  13. ne brini se, okačio je tekst radi razonode, ne veruje u njegov sadržaj

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.