Prijava

Hahaha da ja sam sam uzrujan po celom telu lol

Ocigledno da jesi, krenuo si da me prozivas iz cista mira, i onda jos nastavio da me pratis i na drugim temama, da li zbog rijaliti droljice ili cega vec nisam siguran. Ali svakako, nisi jedini, ne cimam se nesto

Bombas da li ikada stanes i pomislis sta ja jebeno radim u svom zivotu,imas 45 godina covece. Koliko si tuzna napacena osoba zapravo.

Banovan je, mislim da te ne cuje, jedino ako ne prati iz offa

Ma ne prozivam te salimo se malo decko sve je kul haha. A kija je bolesno dobra picka da se razumemo to ti necu oprostiti

I ja sam konto na pocetku da se zajebavas, medjutim bio si dosta istrajan, a susretao sam se vec ovde sa trigerovanim ljudima pa ono. A nije Kija uopste nesto dobra picka, ali necemo sad da zatrpavamo i ovu temu s tim

Koliko ce da traje ova igra kao bombas je u banu,10ak dana jel? i koliko od kad ga odbanuju,dok ne udje jedno mesec mozda ovaj put? Msm on ulazi svakako 5-6 puta dnevno bez obzira dal je napustio sajt ili je u banu

Ko ga jebe, da nema teme o partizanu gdje place non stop niko ne bi znao za bombasa.

Ne kazem da je iko od nas bitniji ali druze imas 40 godina svadjas se sa djecom i slicno. Tamo na nekim temama partizan seres o klubu koji je 15600 na svjetskoj listi klubova fazon i oko toga ti se zivot vrti. Ja ako na ovom sajtu budem "posljednja aktivnost pre 10 godina" u svojim četrdesetim, znajte da sam propao cimam za pivo ispred dragstora.

Plidu imas dobre slike sta radis posle

lik je SUJETAN ne moze da istrpi da mu iko ista kaze....to je sve zato sto uzivo cuti svima i ne sme nikom da se usprotivi, kao onaj slucaj kad su mu ona dva klinca lupala samare i skinula duks, i uglavnom je jako nebitan u svojoj okolini, ribe mu nisu nikad davale, citav zivot je bio navijac nebitni, u prevodu deo bezlicne mase i onda mu se gnev nakuplja pa dodje ovde da isteruje pravdu....i naravno ne istera nista osim sebe sa sajta hahaha hahah propali mucjak od ljudskog muskog jajeta

Pliduu dupli od plidua na kraju saseko bombasa intervaginalno.
Bombas bi na vukajiji bio brutalan moderator. Napravio bi da sam sebi odabere sve definicije!

Bombas živi u intervaginalom svetu želje pliduuog da bude plidaa, ali jbg. Trenutno na vukajiliji samo pederi dobijaju pluseve, ranije se to žene dobijale šakom i kapom, dok se pederi nisu prekotili.

:bombas ludi nije realno da nema pristup svom nalogu pršnjava, u ponedeljak moli za odban pogrešio je, do tada umire u beznađu beznađa čupa kose:

nabijem vas sve na kurac a posebno tebe caro

https://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/vandalizam-na-sajmu-knjiga-spalili-knjigu-kije-kockar/ky4bbet

Smrtnu kaznu odmah za ove zlocince! Bio bi red da se proglasi trodnevna zalost

#prayforknjiga

Drago mi je da si prepoznala bombaševe težnje, caro

vratice se opet taj musavi matorac nema to obraza nimalo