Prijava

Mora da tako izgleda pakao. :jeza:

Pa dobro. Kaži nam sa koliko si se jebala i reši dilemu.

Jeste, bas cu da pisem i objasnjavam likovima sa Vukajlije nesto sto ih se nikako ne tice.
Zanimljiva je to doza bezobrazluka kod vas.
Ali slobodno, evo ja cak ni ne zameram, pisite sta hocete.

sad glumis zrtvu kao maestro pojela si govno izjavom i sad su kao oni bezobrazni

Са Маестровог курца прешли смо на дискусију о сексуалном животу једне од чланова хумориcтичног сајта и са колико се различитих јебавала.

Додуше и курац је и даље актуелан.

Ne glumim zrtvu.
Ozb kazem ne smeta mi.
Btw izjava nije moja nego Pliduova.
A momenat da ja nesto kazem i objasnjavam ovde jeste bezobrazan.

Mislim da je brojka od 40 u pitanju a ne 400

riljano je temeljno sve u svemu

Vidi kako kurac pojurio da skine temu sa sebe. Lol

Хахахх па чим се вријеђа овако интензивно значи да је сиг(сиг) у питању троцифрен број

Evo i ja pokusavam da objasnim da je u pitanju samo malo veca cifra od normalne a ovo 400 sam lupio. Okej je soja u sustini

Sojo nismo pricali o tebi nego da li je uopste moguce da neka zena ima 400 seksualnih partnera.

Sojo nismo pricali o tebi nego da li je uopste moguce da neka zena ima 400 seksualnih partnera.

Дај одлучи се више, је ли могуће или није могуће. Ја кад сам говорио данас да није противрјечио си ми константно.

Moguće je al se devojka nije jebala sa 400 likova jebote

Pa moguce je,odlucio sam se odavno,nego Soja misli da pricamo o njoj a u stvari pricamo uopsteno.

Što me sada tražiš pored njih toliko, gde si bila kada sam bio neko, kako da ti verujem sada kad sam Zliko, pa da s tobom delim ono sto sam stiko