Prijava

Haha eto i hencekinga sto je opet legit ali opet sbb kbb. Mislis da se lebron ne bi prilagodio toj vrsti igre i da bi neko stvarno uspeo da ga sakom usmeri u kom pravcu da ide? Daj nemoj se zajebavamo brate pa previse je jak i spreman...mozda eto ne bi igrao 48 minuta kao sada ali bi 38 izgrmeo isto kao sada. Sto seka nisu hendcekovali? Xd

Previše je faktora... a i to goat sranje je novijeg datuma u sportu, sad sve mora da se kvantifikuje, pa jebem ti ja sam siguran pre 30 godina pola engleske da je mislilo da je bobi carlton goat.

Jos jedna titula lbju fali i ja ga stavljam rame uz rame sa dzordanom

Mada po titulama kad bi se samo gledalo rasel ih je zajebao obojicu zajedno xD

Zliko
Jeste all around lbj je bolji isto mislim

A i to da je u vrhu vec deceniju i vise je tacno, osporavaju mu kao "mj nije nikad izgubio finale", pa kakav je to argument pa bolje igubiti finale nego ispasti u drugoj rundi plej ofa, mislim ne razumem

I to isto to je tek nebuloza, ispade da je bolje da ispadnes od indijane u prvoj rundi nego da izgubis od najdominantnije ekipe ikada u finalu

Ne ne, ni lebrona ne bi niko zaustavio, nisam na to mislio, nego sam hteo da kazem da nema boljeg poentera od dzordana, a da ne mogu da zamislim koliko bi davao poena BEZ hendcekinga

Jos jedna titula lbju fali i ja ga stavljam rame uz rame sa dzordanom

Mada po titulama kad bi se samo gledalo rasel ih je zajebao obojicu zajedno xD

Pa i to napisah na prosloj strani, mj je onda tipa 4. pa fiser ima 6 valjda xd
Al opet mora i neki broj titula nekih da ima ne moze bez titula ni u prici da bude

Slazemo se u principu u dosta toga jos samo zapatu da ubedimo

A i hendceking je malo precenjen ako mene pitas, znacajnije je sviranje faula za preki pogled, ugrozavanje doskoka posle suta, nelegalna odbrana...

Ima neki lik sto ima 10 komada, ono nebitan totalno, nego igrao s raselom u ekipi pa ga ovaj nosio svaki put hahah

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sam_Jones_(basketball)

Mislim bio je dobar igrac, ali tri klase ispod ovih lol

A onda opet kad kazes lebronove brojke ukupno gde je presisao mj-a cujes kontraargument kako je mj kasnije usao u ligu, isao da igra golf...pa kapiram al ono mislim ko mu kriv jbg haha kakva je to glupost

Mada ja mislim da je lebron bolji lider, njega vole, mj-a su se plasili jer je psiho, cak i sudije su ga se bojale

Lbj uspeo da dovede tim mediokriteta na sam vrh nba pobedom nad gsw, a 2007e kad je imao 23 godinice sa jebenim matorim bangvim zigauskasom kao drugim covekom tima dosao u FINALE. Ej..

Pazi da nije se penzionisao te '93, ja nisam nesto ubedjen da bi chicago dobio houston i hakeema, ipak je rec o najboljem centru ikada (sorry shaq) misim verovatno bi, ali to je opet sbb kbb, u realnosti se umorio od basketa i otisao da partija i vara zenu, pa ko ga jebe sad xd

Mj bi jr smita javno zrtvovao bogovima kosarke na sred medison skver gardena kapiram

E sad dal mu je to plus ili minus to ne znam. Mislim plus ili minus za karijeru, za porodicu znam vidis da je ukenjao sinovima karijeru jer nisu bili dovoljno dobri za njegov filter a broni jr ce biti igrac 1/1

Ma kapiram ja njega smorio se i zapalio da se sprda al ne moze da mu se samo dopise 5k poena i 1k skokova lol prosto ne ide tako

A i NAJJACE mi kad je lebron otisao u majami i tamo bio sa vejdom (ok vejd je zverina i top tri SG ikad) i boshom jebenim koji je kerov kurac, pa dzordan krenuo kao "pa to je jadno, trebaju mu dobri igraci" alo rodjace pa ti ko da si sam nosio cikago pa imao si pipena (top 3 SF), rodmana preludog defanzivca jedan od najboljih odbr ikad jedini koji je uspeo da shutdownuje SHAQA, Steve Kerr jedna od najmeksih ruka u istoriji, Kukoc jedan od najvecih evropskih igraca, pa alo covece

Isto izjavio i medzik, alo sine pa imo si Kareema lolcina

Pipen je taj isti cikago i sam doveo do PO

Irving/lav nisu.

Rodman najbolji skakac ikada i top5 najboljih defanzivaca ikada...

Vejd je u stvari tu jedini veliki igrac sa kojim je lbj igrao, kakav irving ne moze sada na istoku nista a kao bili prognozirani da uzmu istok, lava i bosa drtine da ne pominjem

Јача је била екипа Бостона са Рондом, Пирсом и Гарнетом од тог ЛеВејд Мајамија. Много квалитетнија екипа.

Uostalom bio je i mj i u vasingtonu pa smo videli sta moze sam

Pa to, ima prica kad je Isiah Thomas predvodnik bed bojsa i mozda i najzajebanijii lik u nba svih vremena, kaze mi jednom na treningu sutiramo i jedino rodman stoji sa strane i gleda i ja mu pridjem kao "decko sta izvodis ti uzmi loptu i sutiraj" kaze rodman gledam putanju lopte kod saigraca da bih tacno znao ugao gde ce lopta da se odbije tako da mogu da reagujem brzo hahah cak je i knjigu napisao o tome. Kaze ajzea " samo sam mu rekao samo ti gledaj druze nece te niko dirati, da je bilo ko drugi lupio bih mu samar"