Prijava

Posto je tema Koliko ste jutarnji? zatvorena, samo da se pphvalim da sam IZUZETNO jutarnji od jutros jer mi je sinoc poslednji bus za rodnu grudu bio rasprodat oca im jebem da im jebem te sam sad jutarnji.

Otkrijes ljudima najbenignije stvari, da lik ima 28 godina i zivi sa kevom u garsonjeri u Novom Sadu, nezaposlen i dobijes vatrenog obozavaoca i progonitelja, eto koliko jedna istinita recenica razoblici coveka i otkrije da je nista drugo nego hibrid cika bulje i rasnija

https://i.imgur.com/QXAwf1R.jpg

Bravo Bomb sad si Reme 10 od 10 s printevima

pa dosadan je jbg, prerastao sam fazu kad su mi obožavatelji prijali, gledam s vremena na vreme da jebem nešto i to je sve, radim, ozbiljan sam čovek, ne mogu da se bakćem sa propalitetima

Desi Reme
Oćemo se na blagdane svađati malo

Pazi, ja se sa tobom čak ni ne svađam, samo preventivno ukazujem ljudima na to kakva si slina od sisara.

Ah da ti si iznad toga
Ja sam ukazao da ti je djevojka malo šarala po sajtu pa ti nije pravo vidim...

Hahahah, vidim i dalje imaš jako raznolike prozivke. Vrati jezik u usta, nije pristojno da palacaš jezikom po jajima pred ovolikim ljudima.

Pa ne mogu da izmišljam da bih te zabavio. Kad devojka voli da se jebe ona voli da se jebe ne može se za nju reći da je Monaliza ajde nemoj da si smešan

БОХОР ПИЧКИЦА ХА ХА ХА

Pazi, rado bih ti odgovorio, ali ne vidim poentu u raspravljanju sa hodajućom mladenovačkom erektilnom disfunkcijom. Dođoh samo da skrenem ljudima pažnju, a ti odmah dotrčao. Još se nisu izlizali đonovi, vidim.

Ili si ti dotrčao ahhaha
Vrati par strana videćeš
Još Soja da dodje i ko u stara dobra vremena

Pa ja ušao na sajt, Boh i dalje priča o meni, reko da ti odgovorim, vidim da ti je stalo (a ti si komentarisao pre tri sata, i čim ja postovao, posle minut si opet ovde). Pogodilo te što ti nema Kosme da te štiti od zlih Vukajlijaša.
Budi pozdravljen i udavi se u svojim splačinama lepi.

Ti vučeš kučnicu za sobom, ne treba meni Kosma.
Kad se Sojina pička nije izlizala od 40 kurčeva što bi đon na mojim patika cipelama koje su skuplje od gore navedene pičke svakako
Srećan Uskrs tebi i tvojima.

Ne razumem mladenovački, prevedi ovo "kučnica".

Što se Sojine pičke tiče, ne brini se ti za nju, brini se za sopstvena usta, prepuna su ti nekih kurčeva.

Dobro čitaj onda.
Kad je Soja u teranju npr i zadigne rep oko tj iza nje se nakupi 10 plus mužjaka ja joj njuže vaginu da vide je l spremna il ne
Tih 10 plus mužjaka čine kučnicu
Možeš primeniti sam na forum i tvoje postove