Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A za to vreme Bohor laje iz daljine jer ne može da mu se digne.

  2. Pa na Soju ne može, istina.
    A i to je druga tema. Nek je tebi jasno sad šta je kučnica. Boh oće da pomogne i prosvetli vazda

  3. Nije da potpaljujem vatru, al nije bila priča o 40 kurčeva nego o 400.

    Čisto zbog zapisnika.

  4. Nije 400 ispravila se posle.

  5. Lol, lepi, nema šta da bude jasno, sem da si svaki put sve veća seljačina i da to sve otvorenije pokazuješ, a to je i cilj.

    Ovo je bukvalno prozivka nedostojna odgovora.

  6. I ja tako kad me neko poklopi kažema ma nisi dostojan odgovora.

  7. Pa kao što rekoh, nisam došao da se svađam, a pogotovo ne da odgovaram na bedne prozivke. Stvarno je ispod časti pričati uopšte sa tobom. Jedino zašto dođoh je da podsetim ljude ko si i šta si, a i da tebi skrenem pažnju da se tvoje kevtanje neće zaboraviti.

    Tilmo, ljudi licitirali brojrvima, nema to veze sa Sojom. Lol. Bohor izvodi zaključke da bi pokazao ostareloj saragi kako je ona jedino žensko koje sme da hoda sajtom.

  8. Niko danima na Vuki:
    Remo i Boho: "krindži rasprava na 7 strana"

  9. Lol, taman malo da me Pezos ostavi na miru, da se skrene tema. Ustane tako, vidi kera kojeg drzi u garsonjeri kako mase repom napred nazad jer ne moze normalno zbog uskog hodnika pa ispizdi i dodje ovde da me proziva.

  10. Poklon strajizam:

    Srbin i Albanac sa kosova koji se nisu baš lepo slagali

    Boho i Remiz

  11. jbt koliko je narod bio neviniji i opusteniji kad su ovakve posalice bile vrh na vukajliji... cenim da bi 2008 bilo davljenje od smeha na stripformer

  12. Pa 40 i nije neka brojka realno.

    Ne znam koliko ima godina, ali ako ima 25-6, prvi sex sa 16-17, to je 10 godina tj. 4 muškarca godišnje.

    Da se ne lažemo, svaka devojka je tu negde, samo što se one ne hvale kao muškarci.

  13. Čekaj niko da aknoledžuje kolko sam dobru foru napravio sa boho i remiz??????? Ništa a??

  14. E ali je fascinantno što je uvijeno u oblandu priče o pički kroz Bohorova usta prošao Keltov, Predražinjov, Dekijev (doduše ovo na obostrano zadovoljstvo), Kurdov, Psetov, Lukčev, Agilnijev, Džimijev, Markov, Delevrin, moj i ko zna još koliko kurčeva.

    Boh, nije sramota biti gej, sramota je biti lajavo kučence i tračara. Pozdrav.

  15. Jedino moj kurac niko ni da pipne

  16. Ponudi Bohu alibi, i ima da ti ga obgrli, neće puštati.

  17. Da Reme, ja sam poznat po tome. Fali ti krupobosanski zmaj još
    Tilmo ja ne poznajem ni jednu osobu koja je do 30 godine skočila na 40 kurceva a da se ne jebe za pare
    A poznajem bas dosta devojaka

  18. Ne sećam se da si diskutovao o Zmajevom kurcu, ako jesi, praštaj. Pričam samo ono o čemu znam.

  19. Onaj crtani Saitama iliti Jedan udarac, opasna kidalica na vise levela

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.