Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Reme ne liži govna više ovde
    Ej Reme devojka ti je lakog morala da zlo bude veće ti joj opravdavaš stavove da brate al ti zato nosiš patika cipele pa vidi ko je gore prošao hahaha
    Druže u ovoj raspravi ja sam Tanja Vojtehofski ti si ona riba koju ja pitam pred 500 k ljudi je l svršila dok su je silovali

  2. cela vukajlija se moze staviti u jednu narodnu izreku - hvali konja cigo kad nece niko drugi

  3. ili u tvom slucaju - mali cigo mi skida duks i lupa samarcinu xD

  4. шарлиз терон има дваусвојена детета.

    ОБА су црнци и један је трансџендер.

    меган фокс има три сина од 6, 5 и 2 године. ДВОЈИЦА СТАРИЈИХ СУ ТРАВЕСТИТИ

    творци матрикса, браћа вачковски су ОБОЈИЦА травестити.

    онај што игра реј донована има сина травестита од 10ак година и љуби се са њим у уста на улици док је овај у скулгрл сукњици.

    примера има комично много.

    и онда гистро није све фора.

  5. јебени бред пит и анџелина који су усвојили сваког хибрида на којег су наишли су успели да од јединог сопственог детета направе такође неко транс створење...

  6. ahahaha kako 6 i 5 godina, a vec travestiti

  7. kada vidim ovaj trend.verujem da ce jednom u holivudu i svetu generalno biti trend da im deca budu cetnici srbende npr.

  8. Kad pomenu siblingse Vačovski, kontate li iz ove perspektive da je Matriks film o procesu promene pola? Okruženje koje te ne prihvata, spoznaja da si nešto drugo, put do postanka "the one", tj. onoga što u biti stvarno jesi, a ne kako te okruženje ukalupljuje... pa tako dalje i tako dalje. Ima i nekih teorija onlajn koje idu malo detaljnije i sve se uklapa.

  9. iskren da budem,ne volim takve filmove i ne vidim cemu toliko drkanje na tu triogiju.
    i nek sam i glup i ogranicen sto ne gotivim.
    naravno,razumem da ima ljudi koji vole takve filmove i da im je matriks banja,ali mi cudno sto gotovo svi svrsavaju na film.
    ili je vrhunski,a ja ogranicen ili je sramota reci da nije naj nja,pa svi kao vauuuu

  10. Zato sto je Matriks rodonacelnik mnogo toga sto je danas aktuelno, kontrola interneta, anonimusi, fikcija koja je verovatn uticala na celu pricu oko Snoudena, Asanza i da ne nabrajam dalje.

  11. да аги, доста је идикативно, али све је као један велики мим. пази она два гмаза одвратна, а остварена и успешна, два матора човека један дан одлуче да буду мале девојчице мсм веома је опскурно и све делује као нека, рећи ћу, намештаљка.

    матрикс је по мени ипак револуционаран филм.

    пезосе тако што су помућених мозгова демони родитељи буквално, потпуно несвесни више икакве стварности и заправо га боли курац за своју децу него му гас, може се слика за инстаграм као са псом, тако што сина обуче у хаљину и наједе хормонима. и тако што дође дечко од 4 године и типа додирне барбику пре екшн мена: АХА! очигледно је заробљен у погрешном телу, време је да брже боље га убодем овом супер хормонском инекцијом у врат, мсм ипак тако пише у хафингтон посту и на вајсу.

    а вала и делује као да их неко можда приморава лол...

  12. ја не знам чему ово води... само ће фашизам да спаси свет

  13. I ja ne znam cemu vodi prozivanje random bolesnika preko bare sa kojima nemamo apsolutno nikakav kontakt niti nas se doticu njihove budalastine sa sopstvenim zivotima, dok ne vidimo nikakav problem, cak i svrsavamo na kriminalnu bandu koja nam direktno radi o glavi. Evo npr Nebojsa Covic, par ekselans krimos i britanski spijun, za neke legenda.

  14. немамо контакт са холивудом? да ли си ти реалан и најмање...

    американизација југославије је у току од минимум 70их година (што није лоша ствар бтњ), цео свет једе њихове ствари, сваки тренд је одатле, сваки часопис, сваки јебени Н1, сваки мејнстрим медиј, па јел мислиш да се србијанске девојчице угледају на боливуд или на кардашијане? то не да нас дотиче него је то од виталног значаја. овде се јако слави ноћ вештица?!? цео тај лајфстајл се неминовно прелива на остатак света. ти рандом болесници су манекени и промотери свега што обликује америчко друштво па тиме и свет.

  15. mislim sve je to kul, ali ovaj degen iz komsiluka platio jelku 83.000 evra tvojih para

  16. па мсм, оно пакао ал шта сад да му радим ја, краде се овде, нема шта више пуно да се прича о томе уопште

  17. pa ono jest, ali zato ima potrebe da se sere o dijaboli koju necemo videti u zivotu jer oblaci decu u haljinice, to zaista predstavlja pravu opasnost po tvoje i moje okruzenje

  18. Bombi je l više voliš Vujoševića ili mrziš Čovića?

  19. Бохор
    Reme ne liži govna više ovde
    Ej Reme devojka ti je lakog moraa da zlo bude veće ti joj opravdavaš stavove da brate al ti zato nosiš patika cipele pa vidi ko je gore prošao hahaha
    Druže u ovoj raspravi ja sam Tanja Vojtehofski ti si ona riba koju ja pitam pred 500 k ljudi je l svršila dok su je silovali

    Zapravo si solidno potrefio za sebe, za mene si omanuo. Ako ne grešim, ona se predstavlja kao demokrata, visokomoralna osoba, opozicionar, feministkinja a u stvari je licemerni jadnik, što je solidna paralela sa tobom, dok sam ja samo neko iz mase ko ti kada kreneš da kenjaš izvuče sliku sa Mitrovićem, taj klip koji pominješ i još milion stvari koje samo to dokazuju.
    Uživaj i udavi se u sopstvenim govnima.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.