Prijava

Ponovo nesto sto mogu samo na vukajliji napisati:

Globalno zagrevanje je mit. Ne znam kome je u interesu da nas laze sa ovim jos od osnovne skole. I sami ste svedoci da ovo ne postoji.

https://www.youtube.com/watch?v=faI8kacPGbQ
ahahah, pa kako ljudi uspeju uopste da imaju ovolike samokontrole, ja im se divim kad mogu ovako bez da podignu ton sve odrade majstorski

koja samokontrola, jel realno da si toliko glup... vidis da kujurina trazi kurca. Ti bas ne znas da prepoznas takve stvari?

evo ga opet optereceni autista.....jesteee bas ti koji si klepao samo svoju zenu i mozda jos par nesrecnica pre nje umes da raspoznajes dal zena hoce kurca ili ne

i bukvalno si glup u nivou maestra, nacin obrade informacija ti je bas onako....sta ja znam i ne cudi da si zivot protracio na to da budes deo neke bezidejne mase na tribini....jedino kad si morao da ukljucis vijuge je bilo kad si smisljao taktiku kuda da se kreces da ti 15 godina mladji klinci opet ne skinu duks i ne izlupaju dandare hahaha

a sve i da trazi kurca ova zena (necu je namerno nazvati kujurina kao sto ti oslovljavas sve devojke ovde po sajtu) to nema nikakve veze sa mojim pitanjem kako neko moze da ima ovoliko kontrole kao ovaj gospodin, bukvalno kao da sam te pitao koji je glavni grad kolumbije, a ti mi odgovaras da da bilo je 5 prema 0 za bratski klub iz zagreba...jbt

pa ovo je toliko ocigledno da samo osoba koja nije imala nikakvu interakciju sa suprotnim polom to ne vidi...

ne nego se ti ponasas kao osoba koja nije nikad imala interakciju sa bilo kakvim ljudskim bicem hahaha

ti si od onih creepy likova sto zena sta god da uradi ili kaze ti protumacis to kao UHMM HOCE DA SE TUCA NAJPERVERZNIJE SA MNOM.....jao vidi kako me udara i grebe po faci na sred ulice i jos vristi i zove upomoc HMM SAMO BI BUDALA REKLA DA OVO NIJE POZIV NA SEKS

omg koliko ne zna covek.. molim te reci da nisi neki Timi kojeg se stide i drze zakljucanog u stanu

Zanimljivi uglovi posmatranja. Izgleda da se samo meni cini da je gospodja govno rasisticko i da joj nije jasno odakle crnac u njenoj kulturnoj zgradi..
Inace suzdrze se jer nisu puni licnih, unutrasnjih frustracija i emotivnih problema gde i najmanje pomeranje iz ravnoteze izaziva eksploziju besa koja se moze artikulisati samo verbalnim ili fizickim nasiljem.

vidis kako se jebeno umiljava

Vidi joj se u očima da nije baš normalna, što bi narod rekao - nije u vinklu. Kakav kurac, kakvi bakrači, samo nije normalna, opušteno.

jos je morbidnije onda ako je stvarno neka bolesnica, a bombas i za nju misli da ga bukvalno otvoreno poziva na seks

- izvinite gospodine sa navijackim salom, ali ne mozete vaditi kitu i drkati ga ispred ove devojke ona je psihicki bolesna

- jaooo kako nemas pojma vidi kako joj cure bale dok prica samo bi neki peder pomislio kako nece da se izjebe sa mnom

https://www.youtube.com/watch?v=0RZVTB2upbw

SLOBO SLOBODO!

Nekad Markan, danas Andrej, sutra....?