Prijava

Sta se vi bosanci brinete za srbiju, imate bakira pa gledajte njegovog malog

da se razumemo, Stanija prati praznicni raspored kako se ne bi ogresila

https://i.imgur.com/QtyTrjh.jpg

svinjformer anketa, mislim da bih odgovorio pod dva - papa nece da bude veci katolik od pape
https://i.imgur.com/ueSPgNr.jpg

Ne, ovo nije realno kakva je ovo drzava i kakvi mediji, ovo je jebeni matriks i eksperiment nema druge, ovo ne postoji na zemlji

Music is your only friend untill the end...

Mislio sam da avangarda čita Pekića, a ne žutu štampu.

Je l imaju ovi Ameri osim košarke neki normalan sport.

Osim hokeja na ledu jokac brale. A i tu ih Kanadjani, Rusi, Cesi i Svedjani jebu za sve pare. Bar 70% igraca im je iz Evrope i Kanade.

kapiram da je amerima svejedno koji je sport.gledali bi i partiju tablica na velikom stadionu samo da ima hot doga i pive.na poluvremenu neka nagradna igra,picke materine i njima banja.

E upravo to. U zivotu necu zaboraviti moj prvi put u Americi kada me je jedan Amer odveo na bejzbol utakmicu. Svi piju pivu, zderu dzank fud i dernjaju se kao da se dogadja ne znam sta. A 90% utakimice koja traje 4 sata gomila debila se seta unaokolo po terenu, sudije se nesto domundjavaju, igraci se nesto domundjavaju i apsolutno nista se ne desava. Smorio sam se za sve pare posle sat vremena, a igrali NY Jenkiji protiv Merlinsa, trebalo bi kao da bude do jaja tekma. Jedina atrakcija je houm ran kada zvekne onu lopticu preko celog terena i ona odleti u tri pizde materine. A to se desava jednom za celu utakmicu. A publika konstantno u tenziji i hajpu. Tacno kao u Simpsonovima kada Homer prestane da pije, pa ode na bejzbol utakmicu. Sedi, smara se, nista se ne desava na terenu, a Barni janpi pored njega u maksimalnoj tenziji.

Realno svi timski sportovi sem fudbala i kosarke smaraju opasno

Nikada bejzbol nisam uspio skontati, da ga jebeš.

gamby
Realno svi timski sportovi sem fudbala i kosarke smaraju opasno

Brate hokej jebe majku koliko je do jaja, narocito uzivo. Brz, zajeban, eksplozivan... Jedini timski sport gde ih puste da se posibaju na terenu, pa onda svako po 4 minuta iskljucenja, pa mogu opet na teren. I igraju ga medjedi, a ne manekenske pickice kao sto su fudbaleri. Pravi muski timski sport. Krivo mi je sto je kod nas u zapecku, generalno su Sloveni i Nordijci dominantni. Ne racunajuci Kanadjane kojima kada se rode umesto cucle uvale pak da glodju.

Hokej je go kurac realno. Nema atraktivnih poteza a u prenosu nenaš pojma gde je pak dok ne dignu ruke i štapove ovi što su dali gol.

Jedino fudbal i košarka imaju tu tečnu igru i lucidne poteze.

Rukomet, odbojka ok, al sve je po šablonu, vaterpolo recimo svi mi pratimo a go je kurac od sporta.

Hokej bih mozda i gledao kad bi pak bio radioaktivno zelen i svetleo mnogo ljuto, ovako potpuno zaboravljam da postoji kao sport uopste

bata sale, maltene mi drugar istu spiku ispericao za bejzbol.zivi on tamo vec neko vreme,a nedavno je i bio na bejzbolu.kaze da u teoriji moze da traje i 5 dana i da se ni kurca ne vidi.samo klopa,piva i proseravanje.tipa prekinula se tekma na pola sata zbog bog zna cega.neka vrsta poluvremena,a nije poluvreme.koliko znam to u bejzbolu i nema.niko nije ni znao zasto je preikid niti je nekog boleo kurac.utucali ameri 4-5 sati na tekmu i super im.ka nasa raja sto pije ispred prodavnice,tako ovi odu na bejzbol.dinamcnije ispred prodavnice.

inace,rukomet je vrhunski timski sport.dovoljno dinamicno,a nije pickasto.
gledao sam jednom ragbi.ovaj nas amaterski.jebanje keve.svaka cast ljudima.posteno se oni tu na marisu i posle ruka ruci.
fudbal je najpederskiji sport.da li ima 3 profi igraca koji ne umiru posle malo jaceg dodira.vise je zenski fudbal muski nego muski.

Hokej gotivim onako, ali ne mogu da izdrzim dugo da gledam
njihov fudbal je najsmor sport u istoriji, 5 sekundi akcije 15 minuta nekakvih razgovora na terenu i smaranja, ne kapiram da je toliko popularan u njih... mls je posebna prica, cukaricki bi to uzeo laganini, jednostavno imaju infrastrukturu, stadioni do jaja i to izgleda mocnije nego sto jeste, da dovedes mancester u surdulicu licio bi na neku steauu u vr glave

Nema atraktivnih poteza a u prenosu nenaš pojma gde je pak dok ne dignu ruke i štapove ovi što su dali gol.

Kakav nemač pojma hahahah nema atraktivnih poteza, jbt atrakcija je samo ići 50 na sat preko onog leda dok te biju trojica, šta sereš ti?

https://youtu.be/PBhn1wMyzV4

Bombi: nfl nije atraktivan
Beri Sanders: hold my beer